:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi

Orjinalini görmek için tıklayınız: SadecE HayaL KuruyoruM Şimdİ...
Şu anda (Arşiv) modunu görüntülemektesiniz. Orjinal Sürümü Görüntüle internal link
[SIZE=3]SadecE HayaL KuruyoruM Şimdİ[/SIZE]

Belki
de bu aralar beynimdeki düşünceyi yazmam gerekiyor,

Belki hayal olan kelimeleri,
Belki de süslü püslü bir şeyler

Devamlı yazmak mı gerekir tabi ki hayır..
Ama içimde sana dair olan o kadar çok nesne his var ki belki benim içimde kalmaları beni daha fazla üzecek.
[SIZE=5]"Çok sevmek' bu olsa gerek. [/SIZE]
Yokluğunda bile seni böylesine yaşıyorsam ve [SIZE=5]tüm hücrelerimde sadece seni taşıyorsam başka açıklaması olabilir mi bunun? [/SIZE]

[SIZE=4]Öyle ya, ben çok seviyorum seni çok [/SIZE]
Bir insan bir başka insanı bu kadar sevebilir mi, bilmiyorum. Ah, bilsen nasıl [SIZE=5]özlüyorum seni... Şimdi burada olsan ve sadece havadan sudan konuşsak bile yeter bana. [/SIZE]
Bir kez daha gözlerine bakmak, bir kez daha gülüşünü duymak için neler vermezdim [SIZE=6]ki....[/SIZE]

Sadece hayal kuruyorum şimdi...
Kapı çalıyor, açıyorum ve Dünyalar tatlısı[SIZE=5] GöNüLPıNaRıM karşımda. [/SIZE]
Sanki dün birlikteymişiz gibi, rahatça giriyorsun içeri" [SIZE=5]Bu evin en çok nesini seviyorum biliyor musun? " diye soruyorsun. [/SIZE]
Yüzüne bakıyorum merakla ve veriyorsun cevabını; [SIZE=5]"İçinde aşkı ve seni barındırmasını..."..Özlemekle…. Korkular arasında gidiyor Aklım. [/SIZE]
Mantıksız şeyler belki de ama senin olduğun yerde hele de özlemin sarmışken ruhumu, mantıklı düşünemiyorum.olumsuz bir şey tek bir kelime bile……………. [SIZE=5]Aslaaaaa………[/SIZE]

Hayal dedim ya,
sonu yok bunun. Sabaha kadar hayallerle yaşayabilirim.seni hayal etmesi bile Güzel [SIZE=5]GöNüLPıNaRıM. [/SIZE]
Sensizlikle baş edebilmenin tek yolu bu.
Kim bilir, belki bir yerlerde sen de beni hayal ediyorsundur.
Ve kimbilir biz [SIZE=4]kavuşamadık ama belki hayallerimiz Kavuşmuştur….belki kimbilir…. Evet sevgili kimseler bilmez…. [/SIZE]

[SIZE=4]Bendeki Duyguları kimseler bilmez… [/SIZE]
[SIZE=4]bende ki seni kimseler tahmin bile edemez…[/SIZE]

Peki diyeceksin hayal olmayan düşünce yokmu... var tabi ki seni sevmenin dışında birde aklımda bu kısacık şarkı sözünden kalan gerçek var

[SIZE=5][O zaman ya benimsin ya elin [/SIZE]
O zaman ya [SIZE=5]ölümsün ya düğün ][/SIZE]

[SIZE=4]Ya yaşanacak hayatsın … yada toprağın tadına baktıracak hayalsin...

[/SIZE]
Alıntı:
[b][u][SIZE=4]Öyle ya, ben çok seviyorum seni çok
Bir insan bir başka insanı bu kadar sevebilir mi, bilmiyorum. Ah, bilsen nasıl [SIZE=5]özlüyorum seni... Şimdi burada olsan ve sadece havadan sudan konuşsak bile yeter bana. [/SIZE]
Bir kez daha gözlerine bakmak, bir kez daha gülüşünü duymak için neler vermezdim [SIZE=6]ki....[/SIZE]

[/SIZE][/u][/b]
Off Off, süperdi .. Yüreğine Sağlık Diddy ..
€zBeRimSin Adlı Kullanıcıdan Alıntı:
Off Off, süperdi .. Yüreğine Sağlık Diddy ..
Evet €zBeRimSin bende çok severek açtım ... Sağol beğendiğin için...
Diddy Adlı Kullanıcıdan Alıntı:
Evet €zBeRimSin bende çok severek açtım ... Sağol beğendiğin için...

Beğenmemek elde değil .. Çok güzel oldu gerçekten, tekrar teşekkürler Smile