:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Anket Başlığı: Eğitim ve Öğretim!!!
Böyle bir başlık olsa COK FAYDALI OLACAKTIR!
78.95%
15 78.95%
Böyle bir başlık olsa GEREKSİZ OLACAKTIR!
21.05%
4 21.05%
Katılımcı sayısı: 19 100%
* Siz bu anket için oy kullanmışsınız. [Anket Sonuçlarını Göster]

Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Eğitim ve Ögretim.Lütfen Oy Veriniz...
uslanmaz_genc
Eğitim ve Öğretim, başlıklı konunun olmasını veya olmamasını isteyen arkadaşlarımız lütfen oylarınızı kullnaırmısınız! hepimiz için cok faydalı olacagını dusnuyorum. daha önce ki yaptıgım yaş anketinde, 18 yas büyügü ile, 18 yaş altı ortalamasının hemen hemen aynı olması, bu demek oluyor ki %75 in hala okul okudugu anlamındadır. duygulu duygusuzlar için bence bu GEREKLİDİR...
~uqqaLa~
gerekLidr ..
Ara
ѕαкℓı@мѕı@η
Farkyapmaz ama Hadi gerekLi dieeLimm SmileSmile
Ara
EndLess
Gereekmezz..Big GrinBig GrinBig GrinBig Grin
Ara
Selin :)
gereksizzzzz
Ara
uslanmaz_genc
Selin :) Adlı Kullanıcıdan Alıntı:gereksizzzzz

yasın 16 ve daha okuyosun! bu arada, karısna cıkan bir yazı senin karısna hayat olarak sergilenebilri... sahsen ben bunu yasadım! ama sen okuldan vazgecmissin belliki...
kimsesiz_vbulletin3_import9647
bence gerekli...
Ara
The jøkéЯ™
bence qeReksiz.
Ama OkuL okuyan ark.Lar Sayesinde qerekLi Big Grin
Daha ufaklıklar WAar aramızda biLiy0snz Tongue D:Big GrinD
Ara
Selin :)
uslanmaz_genc Adlı Kullanıcıdan Alıntı:yasın 16 ve daha okuyosun! bu arada, karısna cıkan bir yazı senin karısna hayat olarak sergilenebilri... sahsen ben bunu yasadım! ama sen okuldan vazgecmissin belliki...
nerden bılıosun be! ben günümün 12 saatini okulda gecıyorum ..yaniii yeterınce eğitim ve öğretim alıyorum... ayrıca eğitim için birsürü site var ki bikaçınada üyeyim! ama burası eğlenmek ve sohbet için kullanılan bı sıte gayet de hoş! gereksız oldugunu düşünüyorum tmmı!!!!!!

bi daha yorum yazmazsan sevinirim!
Ara
uslanmaz_genc
The jøkÃ©Я™ Adlı Kullanıcıdan Alıntı:bence qeReksiz.
Ama OkuL okuyan ark.Lar Sayesinde qerekLi Big Grin
Daha ufaklıklar WAar aramızda biLiy0snz Tongue D:Big GrinD

evet biliyoruzBig GrinBig GrinBig Grin

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Benim Başima Gelen!lütfen Bakin Cvp Verin PrinceSs 28 1,316 04-09-2022, Saat: 07:03 AM
Son Yorum: wildfang
  Lütfen OY kullanınız...Magaza açmayı düşünüyorum! ama hangisi üzerine açayım! uslanmaz_genc 21 1,382 03-02-2010, Saat: 08:26 PM
Son Yorum: uslanmaz_genc
  ~~lütfen herkes oyunu kullansın!~~ uslanmaz_genc 100 3,452 06-02-2009, Saat: 11:33 AM
Son Yorum: uslanmaz_genc
  Bir Çift'in Eğitim düzeyLerinin Eşit oLmaması ? My_LiFe 4 516 05-05-2009, Saat: 03:59 PM
Son Yorum: ѕαкℓı@мѕı@η
  milli eğitim baba okulları 9 ay tatil 3 ay okul aybasda nasıl olur chuLsuzz péri! 1 411 08-22-2008, Saat: 11:09 PM
Son Yorum: nry8

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
  Tarih: 05-12-2024, 01:29 PM