:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Anket Başlığı: en çok tutulması beklenen magaza?
Takı Toko üzerine (bujiteri) açılması, daha çok ilgi ve satış olur?
0%
0 0%
Giyim/Tuhafiye (bay-bayan-çocuk) üzerine açılması, daha çok ilgi ve satış görür?
100.00%
11 100.00%
Katılımcı sayısı: 11 100%
* Siz bu anket için oy kullanmışsınız. [Anket Sonuçlarını Göster]

Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Lütfen OY kullanınız...Magaza açmayı düşünüyorum! ama hangisi üzerine açayım!
uslanmaz_genc
magaza acmayı düsünüyorum ama hangisi üzerinde acayım tam karar verebilmiş durumda degilim! oyunuzu kullanırsanız degerlendirecegiz! ilgilendiginiz için şimdiden teşekkür ederim!
Soupisgoodfood
Oldukca garip bir kamuoyu araştırması olmuş.. Hangi şehirde olduğunu, o şehrin insanlarının neye ihtiyacı olduğunu, pazarı, açmayı düşündüğün semti, dükkanı, bütçeni bilmeden kim nasıl bir tavsiyede bulunabilir bilmiyorum..

Ancak hayat felsefeme dayanarak şunu söyleyebilirimki bir küpeye ayağa kalkılmaz...
Anladığın ve kendini mutlu hissettirecek işi yap. Ekonomik krizi göz önüne bulundurduğunda zaruri ve lüks ihtiyaçlar bu dönemlerde az gider.. Takı gibi şeyler yani.. Ancak tekstil her dönem tutar. Kış gelince mecbur bot alırsın, sezonluk veya geçici bir iş değildir. Tabi tekstil ürünlerindeki rekabette hiçbiryerde yok. Kendine, bakış açına ve bütçene güveniyorsan doğru adımlarla bir şeyler olur.. Onun dışında dükkan açmaya elverişli piyasa koşulları ekonomik kriz sebebiyle mlsf yok.

Kolay gelsin.
Ara
HIÇKIRIK
bence sadece bay ve bayan aç çocuğu karıştırma gençLere yöneLik oLsun biraz bide işLek biyere açta hareketLi oLsun mağzaBig Grin
Ara
Qetesh
Giyim daha mantıklı gibi..

Ara
uslanmaz_genc
Soupisgoodfood Adlı Kullanıcıdan Alıntı:Oldukca garip bir kamuoyu araştırması olmuş.. Hangi şehirde olduğunu, o şehrin insanlarının neye ihtiyacı olduğunu, pazarı, açmayı düşündüğün semti, dükkanı, bütçeni bilmeden kim nasıl bir tavsiyede bulunabilir bilmiyorum..

Ancak hayat felsefeme dayanarak şunu söyleyebilirimki bir küpeye ayağa kalkılmaz...
Anladığın ve kendini mutlu hissettirecek işi yap. Ekonomik krizi göz önüne bulundurduğunda zaruri ve lüks ihtiyaçlar bu dönemlerde az gider.. Takı gibi şeyler yani.. Ancak tekstil her dönem tutar. Kış gelince mecbur bot alırsın, sezonluk veya geçici bir iş değildir. Tabi tekstil ürünlerindeki rekabette hiçbiryerde yok. Kendine, bakış açına ve bütçene güveniyorsan doğru adımlarla bir şeyler olur.. Onun dışında dükkan açmaya elverişli piyasa koşulları ekonomik kriz sebebiyle mlsf yok.

Kolay gelsin.
maliyetleri biz hesaplıyoruz! sadece gundemde gidebilecek olanı hesaplıyoruz! hangisini acsakta işlek bi yerde olacak zaten yanlız, surumu yuksek olanı arıyoruz! arkadaslarının yorumu ile! her arkadasımızın yaptıgı bir yorum bizim için bir müşteri niteligindedir! yorumun için tşk ederim!
uslanmaz_genc
HIÇKIRIK Adlı Kullanıcıdan Alıntı:bence sadece bay ve bayan aç çocuğu karıştırma gençLere yöneLik oLsun biraz bide işLek biyere açta hareketLi oLsun mağzaBig Grin

cocuguna almayıpta kendime mi alcan sen hep Big Grin önce cocuklar!
chatlaq
Giyim Smile
Ara
Aşksı@z
Bay bayan giyim Allah inşallah utandırmaz.
Ara
MaNeSiA
yemek olmalı keisnlikle cafe tarzı bişe 1 liraya aldığın kahveyle 100 tane kahve yap satBig Grin
Ara
Aşk_Bu
Seçim için sadece iki alternatif sunmuşsun!Giyim tabi ki kötünün iyisi..
Erkek;bir pantalonu en az iki sene giyer,eskimeden almaz;Sürümden kazanamazsın!
Kadın;mango zara gibi markalar piyasayı tekellerine almışlar;rekabet çok zor!
Çocuk;çoğu büyük kardeşlerden kalanlarla büyüyor!

Para kazanmak istiyorsan yiyecek işi yap derim ben.
Ara

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  En Güzel 100.Yıl Forması Hangisi? €BeRimSin 34 1,482 04-13-2022, Saat: 09:58 AM
Son Yorum: wildfang
  En Beğendiğiniz Kiz Ve Erkek Ismi Hangisi... senem albayrak 94 3,659 04-11-2022, Saat: 09:32 PM
  Sizce Hangisi? sweetgirl_12 12 513 04-11-2022, Saat: 10:51 AM
  Sizce Aşk Mevsimi Hangisi ? experiance 8 362 04-10-2022, Saat: 02:42 PM
  Ben çok güzelim diyen mi güzeldir yoksa ben çok çirkinim diyen mi? Sizce hangisi? PrinceSs 17 690 04-10-2022, Saat: 12:18 AM

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
  Tarih: 03-29-2024, 03:27 PM