:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
HaDİ İndİrİn mAskElERi
Seyduna
insnCA OLan HERŞEYşeyden kOrKuYOruz...DuygULarımızın aÇIğa çıkacağı FiKRİ uykularımızı kaçırıyor kendimizi perdelerin aRKASINA sakLıyORUZ ..siSli havaları çok seviyoruz.. kenDİmizi göstermemek İÇin türlü türlü maskeler icat ediyoruz sonra o maskelerle yaşamaya başlıyoruz öylesine yapışıyorki yüzümüze birsüre sonra tenimizden ayrılmaz hale geliyor olgunluk maskesi ,cidiyet maskesi .alem ne der??maskesi, birgün birini birgün diğerini takıp çıkıyoruz ortalığa... aklımız sıra güvendeyiz artık maskemizi düşürmeye çalışnlara şiddetle akrşılık veriyoruz.. ya kırıcı oluyoruz yada arkamıza bakmadan kaçıyoruz ..zamnsa deli bir ırmk gibi akıp gidiyor önümüzden.. biZ hayaTıMIZI bügün hangi maskemi taksam sorularıyla tüketirkn duygular birbir yok oluyor içimizde birkez daha elimize geçmeyecek fırsatları teperken yüreğimiz kıpırdamıyor bile.. öyle benimsemişizki maskeli yaşamı etrafımızda tek tük gördüğümüz maskesiz insanalrı küçümsüyoruz oysa onalr oldukları gibiler içleri neyse dışları oo.. peki kim zayıf şimdi?* duygularını saklamayn coşkularını sevinçleri paylaşnlar içindeki çocuğu öldürmeyenlermi... YokSA dİERLERİMİ???korktuğumuz için biz zayıfız elbette dilimizin ucuna kAdar gelenleri bir söyleyebilsek bu zayıflığımızın üstesinden gelebileceğiz ben çıkarıyorum maskemi ve artık söylüyorumm... özlüyorum seni özlem bir yağmur gibi yağıyor yüreğime ve ben bu ıslAklığı seviyorum seViyorum senii .[SIZE=2]....(kİMSİn , nesİn ,neredesinn ........ BiLMesemDE ) [/SIZE]
Ara

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Çarşı Sensiz Geçen Her Geceye Karşı BARIŞ HADİ KALK.... GCLRNFNS 8 798 07-05-2007, Saat: 09:54 AM
Son Yorum: GCLRNFNS

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
  Tarih: 05-06-2024, 02:00 AM