:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Çarşı Sensiz Geçen Her Geceye Karşı BARIŞ HADİ KALK....
GCLRNFNS
bariss.jpg

Özgürlük adına bütün hayatı protesto edip, bunu ifade tarzını kulağına küpe takarak işleyen Afrikalı köleler var vakti zamanında. Gittiği Mısır seferinde, bu küpelerin anlamından müthiş etkilenen o kölelerin davasına ortak olaraktan, kulağında küpeyle İstanbul'a dönen Yavuz Sultan Selim var tarihin bir köşesinde. İşte kulağında özgürlük küpesi, hayata isyan, beyninde özgürlük nidaları... Hem rakı kadehine, hem mavi sulara demir atmış, o lanet hastalığa ezik kalmış tüm canlılar adına savaşan biri daha var Bodrum'un bir yerlerinde. Ölüm ne yana düşer be kazım usta... Hiç giymediğin bir ceketin cebine mi yoksa taktığın küpeye mi? Yoksa, yoksa!! Buruşturup çöp tenekesine mi attın? Eğer öyle yaptıysan, iki adım ötende Barış yatıyor. Savaşmakta, hayatla "barış" için. Azrail'e o da küpesini göstermiş, özgürlük adına. Hani bir şeyler öğretirsin diyorum. Ölüme nasıl çalım atılır, hatta kale boydan boya kapalıyken, gol nasıl olur. Sen daha tecrübelisin ağabey, anlatırsın işte... Anlat, o sürmeli gözlüye. Bembeyaz, karla kaplı dağlarda, kankırmızı gelincikler nasıl açar? Nasıl uçar simsiyah Kartal gökyüzünde, anlat. Sahiden ölüm ne yana düşer be Barış kardeş. Çaldığın gitarın teline mi düşer, yoksa taktığın küpeye mi? Nereye düşerse düşsün, ayağa kalk arkadaş. Bana sözün var unuttun mu? Maçta yanımıza gelecek ve bağıracaktık. Korkutmaz bizleri musalla taşı...
Ara
GCLRNFNS
Islak ıslak bakıyoruz Barış ne yapalım abi gecenin nemini düşürdün gözlerimize.kahpe felek torba kavsagında taktı çelmesini. 9 kusurlu hareketten bir tanesi bu fakat hakem görmedi faul bile vermedi inek.ambulansla götürülürken hastaneye ırgatlar buluttan tarlaları sürmekten geliyorlardı yağmurlar ekmişlerdi göğün göğsüne.Beşiktaş için çarpan o özgür yüreğin haytalık edip durmuş hastaneye gelene kadar, hop ne oluyoruz diyen meslektaşımın biri hemen tıbbın a b c sını uygulayaraktan çarpmaya başlattımış o tertemiz yüreğini.ama o haytanın 2 dakika yaptıgı delılık sonucu patrona havadaki %21 oksijenin 1 i bile gitmemiş be Barış,bundandır ananın güneşte demleyip sana can verdiği yüreğinden süzüp verdiği çayı içine çeke çeke içemeyişin.elbet gidiyor tüm sesleri dışarda senden bir umut bekleyen kartalların,onlar seni bekliyor barış kalk o beyaz formayı giy ve hiç ummadık bir anda "siyah" diye bağır hastane önünde incir ağacı altındaki kartallara inan o dakika tüm Türkiye beyaz diye bağırmazsa fenerli olayım.

Kalkın ulan kalkın gelin be. Akarsu yatağının üstüne pençeleriyle Kanat açmış kartallar gibi gelin.

Azraili Bodruma kilitleyinde gelin,biz evin balkonunda mangalı yaktık, rakıları açtık, Beşiktaş hatrına smart sumart dalgasındanda baglattık kalkın gelin Beşiktaşın ön eleme maçı var.

Azraili Bodruma kilitleyinde gelin...
Ara
CaNaT
yüreğine sağlık aticim inşallah düzelir bir an önce iyileşir . dualarım onunla mutlaka dünyaya ikinci kez merhaba demeli . bazıları mucizeye ihtiyac var diyor belki öledir .çıkmadık candan hiç bir zaman ümit kesilmez ben o mucizeyide gerçekleştireceğine yürekten inanıyorum. ve yine kanatlanıp ucacak semalarda kartal gibi
Ara
Melek06
tesekkürler ati:S

ya ben cok üsülüyorum umut yok diolar ama ben inanıyorum o iyilkesecek dualarım onunla:S:'( İNS bir an önce iyilescek
Ara
GCLRNFNS
smiley19.gif smiley19.gif smiley19.gif smiley19.gif BARIŞ AKARSU KAYBETİK BURDAN TUM BEŞİKTAŞLILAR HEPİMİZİN BAŞI SAOLSUN ALLAH TAN RAHMET DİLİYORUM ACIMIZ COK BUYUK ARKADAŞLAR ... BARIŞ AKARSU AİLESİNE BURDAN BAŞINIZ SAOLSUN ALLAH SABIR VERSİNMEKANIN CENNET OLSUNsmiley19.gifsmiley19.gifsmiley19.gifsmiley19.gifsmiley19.gifsmiley19.gifsmiley19.gifsmiley19.gifNUR İÇİNDE YAT SEN BARIŞımmmm....
Ara
GCLRNFNS
vbulletin3_logo_white.gif
Ara
GCLRNFNS
Baris.jpg
Ara
GCLRNFNS
Ağladığımı kimseye söyleme anne...
Onlar beni güçlü biliyor...
Onlar beni, en zor günümde bile ayakta biliyor...
Ben aslında gülerek geçirdiğim günün akşamı evde ağlarken...
Onlar benim içimin sızladığını, yüreğimin yandığını bilmiyor....

Onlar beni kral belliyor...
Onlar beni, kızdımı dünya yakacak insan belliyor...
Ben aslında onun gözlerine bile bakmaya kıyamazken ...
Onlar benim barış uğruna üzüleceğimi tahmin bile etmiyor...

Onlar beni ağlamaz biliyor...
Onlar beni ,üzüldüm mü bulunduğum sehri bulutlar kaplar biliyor...
Ben aslında odama kapanıp sitem duygusuyla bir köşeye sinerken...
Onlar, beni hiçbirşeyin sarsacağını akıllarının ucundan bile geçirmiyor...

Ağladığımı kimseye söyleme anne
Onlar bunu hiç bilmiyor...
Onlar için ben en sağlam köprülerden daha sıkı bağlıyımdır hayata...
Ben aslında ölümle yaşam arasındaki ince çizgiden
Bir o yana bir bu yana giderken...
Onlar benim için
Hayatın büyük bir hayal kırıklığı olduğunu bilmiyor !!!

onlar barışın öldüğünü bilmiyolar anne bilmiyolarrrrr.......
Ara
GCLRNFNS
barisss1.gif
Ara

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  HaDİ İndİrİn mAskElERi Seyduna 0 525 04-18-2008, Saat: 10:36 PM
Son Yorum: Seyduna

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
  Tarih: 05-06-2024, 01:52 AM