:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
kusura bakmayınnn
Patikli_Penguen
çikitamuz Adlı Kullanıcıdan Alıntı:hehehehe sen rahibe teresa olursun Big Grin
bende rahip sebastian Big Grin

senden rahip olmaz diimBig Grin
Ara
AfrâsyâB
hayal-et Adlı Kullanıcıdan Alıntı:senden rahip olmaz diimBig Grin
rahibeler düşünsün banane Big Grin
Ara
Patikli_Penguen
Big GrinBig GrinBig GrinBig Grin nie bnm bildigim rahipler de bitakım seylerden yoksun kalıyo :kop: :kop:
Ara
AfrâsyâB
hayal-et Adlı Kullanıcıdan Alıntı:Big GrinBig GrinBig GrinBig Grin nie bnm bildigim rahipler de bitakım seylerden yoksun kalıyo :kop: :kop:
bak fazla zorlama beni Big Grin rtük kapatır burayı Big GrinBig Grin
Ara
Seyduna
oyy ALEMSİN Bee sen hiç arkadaşalrına anlatmıyonmuu yafff
Ara
kı@ymı@k=)
Selin :) Adlı Kullanıcıdan Alıntı:cnm kıskanma,,aslında sen kskanmaktan ziyade arkadaşlarının sevgılılerını senden cok sevmelerınden korkuyosun!!!!

hem o hemde artık paylaşabilecek hiç bişey kalmamış gibi sadece sevgili muhabbeti yapmalarını istemiyorum arkadaşlar sadece bunu konuşmazlarr dimii
Ara
kı@ymı@k=)
Yenemuko Adlı Kullanıcıdan Alıntı:çömzüm basit sende bir sevgili bul Big Grin

arama motoru yokki istediğim gibi birisini bul diyince bulimmm acelemde yok zaten sevgilileri olsundaa kendilerine kalsınn hayatlarının tamamı sevgilileri olmak zorunda mıı sankiii herşeyi dalgaya vurmak kolaydaa sanıldığı kadar basit değil
Ara
kı@ymı@k=)
~uqqaLa~ Adlı Kullanıcıdan Alıntı:bence çok saçma :S o insanın gerçekten arkadaşıysan kıskanmazsın. sewgiliden kıskanılır mı ? :S

valla göreceli ne diimm benn o kadar bağlanıptaa bi andaa öylece kalırsamm kıskanırım eskidenn çok sosyalldiikk ama şimdiii tek konu sevgililer tamam bence güzel bişey benle bişeyler paylaşıyo olmalarıı ama sadece bu olmamalı benim arkadaşlık anlayışım bu değilkiii ama işte dediğim gibi bağladılar kendilerinee Sad
Ara
Patikli_Penguen
((UYFOR)) Adlı Kullanıcıdan Alıntı:hem o hemde artık paylaşabilecek hiç bişey kalmamış gibi sadece sevgili muhabbeti yapmalarını istemiyorum arkadaşlar sadece bunu konuşmazlarr dimii
Walla kim ne derse desin sonuna kdr haklısın bayıyolr yaaa ben sanki olanı biteni anlatıyorum da onlar da o işkenceyi intikam almk için yapıyolr heee ben pesin pesin sölüyom gözünü sewim bnm derdim bna yeter kes şu işkenceyi die dinleyen kimm Big Grin
Ara
kı@ymı@k=)
maviboncuq Adlı Kullanıcıdan Alıntı:oyy ALEMSİN Bee sen hiç arkadaşalrına anlatmıyonmuu yafff

canım anlatmasınlar demem amaa konu sadece buuu oluncaa yanii sadece sevgili muhabbeti oluncaa ister istemezz böyle oluyo Big Grin ayrıca ben anlatmam Big Grin
Ara

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
  Tarih: 04-27-2024, 04:58 PM