:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
kusura bakmayınnn
kı@ymı@k=)
her insan gibi sevdiklerimi kıskanıyorumm ama bundan utanıyorumm çünküü arkadaşlarımı sevgililerinden kıskanıyorumm bana onlarıı ballandıra ballandıra anlatmaları artık tek muhabbetimizin sevgilileri olmasııı beni çok sinirlendiriyo benden uzaklaştılar iyicee yaa özür dilerim hepiniz canımsınn ama sevgililerinizden nefret ediyorummm çıkmasanıızz olmaz mıııııııı SadSad
Ara
FİRARİST_vbulletin3_import9893
Anlatmalarının Sebebi Seninde Bi Tane Bulup Anlatacak Bişiyinin Olmasını Saglamak...

Ara
kı@ymı@k=)
benim olmasınn onlarında olmasınnn böylece herkess mutluca arkadaşlığını sürdürür birinin olması şartmıkii sevgilileri olmadanda hayat yürüyemez mii
Ara
FİRARİST_vbulletin3_import9893
Sevgili Bazen Dost Bazen Arkadaş Yani Hayatın Her Yönünde Seninle Fikrini Paylaşacak Biri Demektir Ama Bi Sevgilinle Paylaştıgın Seyleri Hatirla Sonra Bide Arkadaşinla Veya Dostunla Paylaştıgın Şeyleri Hatırla Umarım Aradıki Farkı Görürsün..
Ara
kı@ymı@k=)
farkla ilgilenmiyorum benn sorun tüm hayatlarının sevgilileri olması tamam çok mutlular amaa kıskanıyorum benn arkadaşlığımızı özlüyorumm
Ara
Selin :)
cnm kıskanma,,aslında sen kskanmaktan ziyade arkadaşlarının sevgılılerını senden cok sevmelerınden korkuyosun!!!!
Ara
Yenemuko
çömzüm basit sende bir sevgili bul Big Grin
Ara
Patikli_Penguen
aynen katılıyorum sana birinin bana sewgilisini anlatmasından nefret ederim ben de anlatmam zaten sewgilşimle bnm aramda olan seyler nie anlatıyım ki herkes yasadıklrını kendine saklasa süpper olacak
Ara
~uqqaLa~
bence çok saçma :S o insanın gerçekten arkadaşıysan kıskanmazsın. sewgiliden kıskanılır mı ? :S
Ara
AfrâsyâB
((UYFOR)) Adlı Kullanıcıdan Alıntı:her insan gibi sevdiklerimi kıskanıyorumm ama bundan utanıyorumm çünküü arkadaşlarımı sevgililerinden kıskanıyorumm bana onlarıı ballandıra ballandıra anlatmaları artık tek muhabbetimizin sevgilileri olmasııı beni çok sinirlendiriyo benden uzaklaştılar iyicee yaa özür dilerim hepiniz canımsınn ama sevgililerinizden nefret ediyorummm çıkmasanıızz olmaz mıııııııı SadSad

hehehehe sen rahibe teresa olursun Big Grin
bende rahip sebastian Big Grin
Ara

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
  Tarih: 04-28-2024, 04:34 PM