:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
uyuz oluyorum işte...
*AnGeL_GirL*
yazık bize ya bende hep manesia ile takılıyorum Sad
hele pazar günleri dışarı çıkmayı sevmiyorumSad
Ara
mavidüş
bence herşeyi zamana bırak canım elbet bir gün olur geç olsun güzel olsun işallah dimi
Ara
kı@ymı@k=)
Selin :) Adlı Kullanıcıdan Alıntı:merak etme cnm kurtulursn bu yalnızlıktanBig Grin ne demişler arayan mevlasınıda belasınıdaBig Grin

canım kimseyi aramıyorumm ama azcıkta çevrelerine baksınlarr herşey sevgili değilkiii
Ara
kı@ymı@k=)
Yenemuko Adlı Kullanıcıdan Alıntı:buyur cnm takıl bana yalnız kalma Big Grin üstelik uyuz olmaktanda kurtulursun Big Grin

sağol sen kendi kendine takıll benn takılcak biri değill arkadaşlarımı geri istiyorum
Ara
kı@ymı@k=)
kupa kızı Adlı Kullanıcıdan Alıntı:yazık bize ya bende hep manesia ile takılıyorum Sad
hele pazar günleri dışarı çıkmayı sevmiyorumSad
yine birisii varr iştee yetmeli bencee Big Grin
Ara
riukeen
((UYFOR)) Adlı Kullanıcıdan Alıntı:Yaaaaaaaaaa!! Herkes sanki nispet yapıyo çevremde bi tek kişi bile yok yaa hep çift çift takılıyolarr. Big GrinBig Grin Kaldımm öylece ablaaa ben sana demiştim evde kalıcam diye. Big Grin Ya topluluk olarak bişey yaparkenn tek başıma kalmaktan nefret ediyorumm bennnn.Birileri birileriyle muhabbet ediyo ben kendi kendimee.Bu durum benii çok uyuz ediyooo...

Bu bir sorun mu ?
Ara
kı@ymı@k=)
mavidüş Adlı Kullanıcıdan Alıntı:bence herşeyi zamana bırak canım elbet bir gün olur geç olsun güzel olsun işallah dimi

olması gerekmez zatenn çok erken benim için (ciddiyet manasında) dediğim konu şu sevgililerinden dolayı beni gören yokk Big Grin tabikide inşallah hayırlısı rast gelsin amaa aceleside yok
Ara
Patikli_Penguen
çünkü seninki geç olucak ama en iisi olucak merak etmeWink
Ara
ceylan gözlü1
Yaw canım benim yeni farkettim bis senle hemşeriymişiz biz varız burda sonuna kadar arkadaş olarak istersen tabi Wink
Ara
kı@ymı@k=)
sağol canımm
Ara

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  iş yerindekilerine uyuz oluyorum:) €stapitipiti 11 868 04-13-2022, Saat: 05:18 AM
Son Yorum: wildfang
  Vatanımız için canını feda eden şehitlerimize duyarsız olan gençliğe UYUZ oluyorum PaPaTYa_PReNSeS 6 577 04-12-2022, Saat: 12:08 AM
  Adimin Kullanilmasina çok çok Uyuz Oluyorum senem albayrak 9 753 04-08-2022, Saat: 02:48 PM
  bir sebep daha işte bilgeis 3 496 04-07-2022, Saat: 10:16 AM
  hem gıcık, hem uyuz, hemde deli oluyorum... gaye sultan 5 896 04-07-2022, Saat: 01:03 AM

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
  Tarih: 05-06-2024, 09:28 PM