:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Arkadaşlar Bu Kime Benziyo Tanıdınız Mı?
AfrâsyâB
soyle Adlı Kullanıcıdan Alıntı:dostum ben kımseye karsı onyargıda bulunmam beni tanıyanlar tanır ama bu forumda bazı kısılerin surekli bazı kısılerı asalama ıcındeler tek karsı koyamadıgım bırının asagılanması yada haksızlıga ugramasıdır acaba bu mod arkadas hıc uyardımı huseyını sureklı asalama ıcındeler

dostum benide tanıyan tanır ben bizzat şahit oldum uyarılarına Smile
Ara
*Asİ-yÜrEk*
canat Adlı Kullanıcıdan Alıntı:Bahsettiğin kişi ben miyim ?
Eğer ben isem buraya bu şekilde bir resim konulursa herkezinde tiye alması gayet normal
sanırım gülü seven dikenine katlanır hesabı yanii
Onun için diğer kişilerin bu tarzda yorum yapmasıda bana normal geldi
Tekrar söylüyorum eğer eğlence amaçlı açılıyorsa bu resim onun yeri burası değil
eğlence bölümüdür .
İğneyi kendizinize çuvaldızı başkasına batırınız

O yorum sana Değil farkındaysan Azize yapılmış çünkü Yapılan alıntı azizin yorumundan bilmem ne kadar yanlış ne kadar doğru anlattım.Ayrıca şu linkteki konuda aynı yerde bak bakalım.

http://www.duygusuz.com/forum/showthread...ay%FDlacak
Ara
soyle
Delikanli_yurek Adlı Kullanıcıdan Alıntı:O yorum sana Değil farkındaysan Azize yapılmış çünkü Yapılan alıntı azizin yorumundan bilmem ne kadar yanlış ne kadar doğru anlattım.Ayrıca şu linkteki konuda aynı yerde bak bakalım.

anlayan anlıyor yeterki anlamak istesin...
Ara
AfrâsyâB
Delikanli_yurek Adlı Kullanıcıdan Alıntı:O yorum sana Değil farkındaysan Azize yapılmış çünkü Yapılan alıntı azizin yorumundan bilmem ne kadar yanlış ne kadar doğru anlattım.Ayrıca şu linkteki konuda aynı yerde bak bakalım.

o resimle bu resmi bir tutuyorsanız Smile
Ara
CaNaT

Hüseyin oradaki resim kızın kendi resmi belliki bi tiyatro oyunu için yada buna benzer bişi için yaptığı birşey olsa gerek ve bunuda burada paylaşmış hazır resmi oynayıpta koyamamış buraya senin resminle aynı kefede mi
Tamam diyelim yeri burası herkez resmine bir iki çizgi çekip biraz orası ile burası ile oynayıp buda ben diye konu olarak açsın bizde bölümün adını kisisel resimler
yerine başka bi isim koyalım nasılsa bi tertip bi düzen kalmayacak herkez kafasına göre
takılsın o zaman
forumun bir düzeni var o düzene sadık kalın eğer ki bu tarz bir resimle karşılaşırsan kişisel resimler bölümünde moda bildir butonundan uyarırsın gereken yapılır arkadaşım
eğer verdiğin linktede yeri burası değil diyorsan onuda bildirirsin o butondan bakılır
gereken yapılır cevap olarak buraya o linki koymana gerek yok
Ara
*Asİ-yÜrEk*
Ondada boya var Gökhan boşuna bana kimseyi savunma tamam arkadaşın benimde arkadaşım seviyor olabilirsin ama bu olay savunmanı gerektirmez.
Ara
soyle
dostum 2 side aynı resim baskası yapınca normalde husyeın yapınca neden hakeret ediliyor huseyıne karsı bı onyargımı var acaba yoksa bazılarımız kızlara hos gorunmek icin onların resimlerine tolerans mı geciliyor..
Ara
*Asİ-yÜrEk*
Anlayan anlıyor gerisi boş.
Ara
CaNaT
soyle Adlı Kullanıcıdan Alıntı:dostum 2 side aynı resim baskası yapınca normalde husyeın yapınca neden hakeret ediliyor huseyıne karsı bı onyargımı var acaba yoksa bazılarımız kızlara hos gorunmek icin onların resimlerine tolerans mı geciliyor..

ya gerçekten ciddimisin söylediklerinde eğer ciddiysen sanada eyvallah
Ara
AfrâsyâB
Delikanli_yurek Adlı Kullanıcıdan Alıntı:Ondada boya var Gökhan boşuna bana kimseyi savunma tamam arkadaşın benimde arkadaşım seviyor olabilirsin ama bu olay savunmanı gerektirmez.

Big GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig Grin
Ara

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Arkadaşlar Mavi Gözlere Dikkat Sonsuzluk Yatıyo Kardeşim:) beyazyalan 19 992 04-09-2022, Saat: 04:26 AM
Son Yorum: wildfang
  bu da benim resmim arkadaşlar carpediem 11 844 04-06-2022, Saat: 08:58 AM
  **merhaba Arkadaşlar** gravesen 107 4,566 04-04-2022, Saat: 08:47 AM
  buda benim arkadaşlar suskun_20 3 575 03-31-2022, Saat: 04:45 PM
  Evet Arkadaşlar Buda Ben: hatice 29 1,895 09-30-2009, Saat: 11:39 PM
Son Yorum: ORÇUN

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
  Tarih: 05-06-2024, 07:42 AM