:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Arkadaşlar Bu Kime Benziyo Tanıdınız Mı?
*Asİ-yÜrEk*
editçikitamuz:konu yönetime taşınmıştır.
Ara
CReATuRE
Bizim burda mahallenin delisi var biraz ona benziyor tipi...Ama tam çıkartamadım kim bu ya ???
CaNaT
Bu şekilde paylaşımlar eğlence için açılmış ise buraya konu alarak açamayında bilelim
Burası kişisel resimler bölümü komik resim yada oyun bölümü değil ...
Ara
€BeRimSin
canat Adlı Kullanıcıdan Alıntı:Bu şekilde paylaşımlar eğlence için açılmış ise buraya konu alarak açamayında bilelim
Burası kişisel resimler bölümü komik resim yada oyun bölümü değil ...

Modum kızdı :o: Big Grin
EndLess
Papucumun Modu..Ercan Abı..:OBig Grin
Ara
AfrâsyâB
eskiden şahtı şimdi şahbaz
Ara
soyle
CReATuRE Adlı Kullanıcıdan Alıntı:Bizim burda mahallenin delisi var biraz ona benziyor tipi...Ama tam çıkartamadım kim bu ya ???
ayna baksan tanırsın o deliyi.. rencidi edici konusmanda ekleyen arkadası biraz kibarca uyarsan nasıl olur sence?
Ara
AfrâsyâB
soyle Adlı Kullanıcıdan Alıntı:ayna baksan tanırsın o deliyi.. rencidi edici konusmanda ekleyen arkadası biraz kibarca uyarsan nasıl olur sence?
senin yaptığın gibi mi ?
Ara
soyle
çikitamuz Adlı Kullanıcıdan Alıntı:senin yaptığın gibi mi ?
dostum ben kımseye karsı onyargıda bulunmam beni tanıyanlar tanır ama bu forumda bazı kısılerin surekli bazı kısılerı asalama ıcındeler tek karsı koyamadıgım bırının asagılanması yada haksızlıga ugramasıdır acaba bu mod arkadas hıc uyardımı huseyını sureklı asalama ıcındeler
Ara
CaNaT
soyle Adlı Kullanıcıdan Alıntı:dostum ben kımseye karsı onyargıda bulunmam beni tanıyanlar tanır ama bu forumda bazı kısılerin surekli bazı kısılerı asalama ıcındeler tek karsı koyamadıgım bırının asagılanması yada haksızlıga ugramasıdır acaba bu mod arkadas hıc uyardımı huseyını sureklı asalama ıcındeler

Bahsettiğin kişi ben miyim ?
Eğer ben isem buraya bu şekilde bir resim konulursa herkezinde tiye alması gayet normal sanırım
Gülü seven dikenine katlanır hesabı yanii
Onun için diğer kişilerin bu tarzda yorum yapmasıda bana normal geldi
Tekrar söylüyorum eğer eğlence amaçlı açılıyorsa bu resim onun yeri burası değil
eğlence bölümüdür .
İğneyi kendizinize çuvaldızı başkasına batırınız.

Burada yada diğer konulardada rahatsız edilecek bir durum söz konusu ise bunu bildirdiğiniz taktirde zaten ilgilenmeye çalışıyoruz
Ara

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Arkadaşlar Mavi Gözlere Dikkat Sonsuzluk Yatıyo Kardeşim:) beyazyalan 19 990 04-09-2022, Saat: 04:26 AM
Son Yorum: wildfang
  bu da benim resmim arkadaşlar carpediem 11 844 04-06-2022, Saat: 08:58 AM
  **merhaba Arkadaşlar** gravesen 107 4,566 04-04-2022, Saat: 08:47 AM
  buda benim arkadaşlar suskun_20 3 574 03-31-2022, Saat: 04:45 PM
  Evet Arkadaşlar Buda Ben: hatice 29 1,895 09-30-2009, Saat: 11:39 PM
Son Yorum: ORÇUN

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
  Tarih: 05-06-2024, 12:49 AM