:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Uyuz Oluyorum S?zde Olmalisiniz ....
zEHiR
aynen qökHan katılıyorum sana Big GrinBig GrinBig Grin
pu arada men De çok bilmişlik taslayanlara uyuz olurum bide Benim branşımda
Ara
*melis*
bende walla bi?iyler yazmaya ?al???yorumm(aman k?zma abiSmile)
Ara
toxique_lierre&b.b.k
Tam1_PeAch Adlı Kullanıcıdan Alıntı:vaLLa Banada K?sma Bazen Bende Okumadan biLe Yorum Yas?om Big Grin
bende aynen:p ,sonra dolasip kalyom bugun gb.Rolleyes .ilk oldu ama karizma cizildiBig Grin ama tatliligima versin,aman ya aciligima diycektimSmile
Ara
isyanbitmez
........................
fatih
cok yazdımıda millet dedikodu cıkarıyo msaj sayısı yukselsın dıye duramdan yorum yapıyo dıyolar ama haklısın emege saygı vermek gerekir
Ara
toxique_lierre&b.b.k
mesaj sayini gorunce suphelenmeye basladim dermisimSmile kimse dusunmez,icinden geldigi gb davran
Ara
albani
Bende bir şeyler yazıp,mutlaka bir şeyler bekleyenlere uyuz oluyorum!!!!!

Peki bu nasıl oldu arkadaşlar???????

Birde eskilerden ve tam bu topik için "cuk" oturacak bir amiyane tabirle devam edeyim;

--Oturup düşüneceğine,uyuz olup kaşınmak daha iyidir!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

şimdi düşünüyorumda,bunu neden böyle demişler diye ben uyuz oldum!!!

Buraya kadar şakanın bir parçasıydı,gelelim asıl mevzuya;

Aslında arkadaşlar güzel bir noktaya parmak basmışsınız ve çalışıp ve bir şeyler verenler elbette bunun karşılığını almak isterler,maalesef bazı şeyler bizde yanlış algılandığı yada her bir şeyi "kendimize" göre benzettiğimiz!!!için bütün normlar bize ters geliyor!!!

Bu vesile emek sarfeden arkadaşlara teşekkürler ederim,ben yeni geldim ama,yorum mutlaka gönderirim elimden geldiğince,kolay gelsin herkese.
Saygılar
Ara
p£r!k!z!
bende bir lafa başlayıppp yarıda keserek yada devamını getirmeden ya BOŞVER denilmesine uyuzz oluyorum yapana da yapıorum....
Ara
p£r!k!z!
bencede bu bir saygıszızlık..
Ara
cadoloss
yorum yorum yorum al size yorum Smile
Ara

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  iş yerindekilerine uyuz oluyorum:) €stapitipiti 11 866 04-13-2022, Saat: 05:18 AM
Son Yorum: wildfang
  Vatanımız için canını feda eden şehitlerimize duyarsız olan gençliğe UYUZ oluyorum PaPaTYa_PReNSeS 6 575 04-12-2022, Saat: 12:08 AM
  Adimin Kullanilmasina çok çok Uyuz Oluyorum senem albayrak 9 751 04-08-2022, Saat: 02:48 PM
  hem gıcık, hem uyuz, hemde deli oluyorum... gaye sultan 5 893 04-07-2022, Saat: 01:03 AM
  ya bak giderayak uyuz oldum bilgeis 4 655 04-06-2022, Saat: 09:54 AM

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
  Tarih: 05-05-2024, 12:16 AM