:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
ÇaLınTı kaLp!!!
Jo$eN
Genç hırsız, gecenin sessizliğinde usulca odaya süzülür; feneriyle etrafı şöyle bir kolaçan eder ama çalmaya değer bir şey bulamadığı için yan odaya geçer...

O da ne?ßir uyuyan güsel, tıpkı masallardaki gibi; saçları yüzünü örtmüş ama burnu açıkta birde yorganın dışında kalan ayağı..Hırsız ölesine dalar ki; elindeki fener düşer, tabi uyuyan güzel de uyanır, fırlar yatağından..

-Sen de kimsin?
-Görmüyor musun?
-€wet görüyorum, ewi soymaya mı geldin?Salona git, gümüşler orda..$u çekmecede de bir kaç parça bişey war, onları da al.Sonra da beni rahat bırak uykum war.

ßir süre sessizlikten sonra kız doğrulur yatağından.ßakar ki; hırsız da hiç hareket yok, öfkelenir..

-Sen daha burda mısın?Sana çalacağın şeylerin yerinide söyledim.Daha ne bekliyorsun?

Hırsız yine hareketsiz; ne konuşuyor ne de kıpırdıyor.Kız öfkeden çılgına döner.

-€ğer böyle aptal aptal yüzüme bakmaya dewam edersen polis çağıracağım...
-Pekala!Çağır, hadi durma...

Kız gülümser:

-Senin derdin ne?Yoksa ewi soymaktan waz mı geçtin?
-€wet ewi soymaktan wazgeçtim.
-Eee!Niye burdasın o zaman?
-Seni götüreceğim.
-Nasıl?Anlamadım...
-Seni götüreceğim dedim...
_Sen delisin, ewet ewet gerçek delisin...
-Hayır değilim...Seni çalmaya karar werdim...
-İyide bunu nasıl yapacaksın?ßeni çuwala koyup sırtına mı yükleyeceksin?
-Sence uygunsa...Aslında hepimiz birer hırsız değil miyiz?Zaman zaman yaşamdan bir şeyler çalarız.Arı çiçekten, Ay Güneşten çalmaz mı?Ya hayata ne demeli; o da sinsice götürür...ßende senden çalacağım...

Kız suskundur...

Hırsız '' Artık gidiyorum Prenses.. '' der we geldiği pencereden çıkar gider...Genç kız ardından bakakalır...Günlerce kendini iyi hissetmez...

Uzunca muayeneden sonra, doktor:
'' Gariptir ama kalbinizi bulamıyorum.. '' der...

O artık çalıntı kalbini arıyor...

By.Jo$eN

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  KaLp YetmezLi?i... €BeRimSin 3 585 04-01-2022, Saat: 10:42 AM
Son Yorum: wildfang
  KaLp Hırsızı.. (Çok Güsel...) Romantik-iSyaNk4r 0 498 02-27-2008, Saat: 05:10 AM
Son Yorum: Romantik-iSyaNk4r
  mükemmel kalp izmitli_peri 0 397 05-30-2007, Saat: 05:24 PM
Son Yorum: izmitli_peri
  yaral? kalp ÇiLeK 4 647 11-04-2006, Saat: 08:24 PM
Son Yorum: ÇiLeK

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
  Tarih: 05-10-2024, 02:12 AM