:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
G?zel ve bi okadarda anlam tas?yan s?zler
agirdelikanli
Eqer beni sewecek kadar deliysen eqer beni hak edecek kadar mertsen eqer
yalan söylemeyecek kadar şerefli ise inanki bende senin uqruna ölecek kadar YÜREKLİYİM...
--------------------------------------------------------------------------
Hayatta,senin beni sewmenden daha mühim şeyler var.Şükür ki hayattayız şükür ki
hayattasın mesela.Sewdiqin bir insanın suskunluqu,onun ebedi sesizliqinden iyidir en azından diye düşünmeye başlıyorum.Ve zaman her yaraya devadır hep söylüyorum.
Özlüyorum Seni Özleniyorsun...Bazen hafif esen bir rüzqarla,Bazen kulaqıma qelen bir şarkıyla,Özlüyorum sen,...Ne rüzqar qetiriyor kokunu,Ne yollar Seni isyan ediyorum mesafelere,Özlüyorum seni...Yıldızım yapıyorum qeceleri ve qüneşim oluyorsun qündüzleri Yıldızsız ve qüneşsiz qünlerde Yine sensiz kalıyorum Özlüyorum seni...Alıp başımızı qidelim istiyorum.Serin eqe akşamlarında senin kollarında ısınayım Ve yaksın qüneşin sıcaqı qündüzleri aşkının kalbimdeki ateşi qibi.Bir sen bir ben olalım.Sensiz ben bensiz de sen olmasın Ben hep seni,sende hep beni sew isdiyorum...Ve seni sewiyorum ( Senin beni sewmediqini bile bile )
Hayat bir yaprakdır en qüzel şey hatıradır.Bir serseri qeçdi demin sana bakdi dolu qözleriyle.Ürperdin serseri işde ne olcak dedin.Bu kadar maqrur olma qüzelim bir zamanlar delice sewdiqin,Hiç düşünmedin mi?Bu serseri senin eserin
Bir öneri;kendine iyi bak...bir rica;hiç birzaman deqişme...bir istek;beni unutma(çunkı unutulanlar unutanları asla unutmaz) bir söz;sen birtanesin...ve bir qerçek;Biricik Aşkımsın...(Birzamanlar tabi)...
Bir qün yanına qeleceqim bir elimde silah bir elimde qül ya o qülü alıp benim olacaksın yada o silahı alıp benı vuracaksın...(ama sen beni vurmayı tercih ettin be qülüm)
Ölsen bile kurtulamazsın kefen olur bedenini sasarım,yaqmur olur üzerine yaqarım,çiçek olur mezarında açarım,Ölsen bile kurtulamazsın benden...

imza: agirdelikanli
Liseli_k?z
Zavallıı sana kımse cevap vermedimi al benden olsun o zaman eline saglık çok güzel olmuş...
Ara
agirdelikanli
Lİseli ltfn bıraz daha duzqun konusmanı ısdıyorum zavallı dıe hıtap etmen doqru deqıl...
tIlsIm
Big Grin ellerine sağlık çok güzel sözler
Ara
agirdelikanli
Rica ederım tılsım kardeş beqendıqıne sewındım eywallah
*TATLI BELA*
çok güzel tşklr....
CADII
hepside ?ok g?zeller ellerine sa?l?k te?ekk?rlerConfusedmiley20:
Ara
agirdelikanli
Beqendıqınıze sewındım eywallah...