:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Yalamalara uyuz oluyorum...
CReATuRE
Başkalarının gözüne girmek için yada birilerini güldürmek için yalakalık yapanlara sinir oluyorum WinkWinkWinkWinkWinkWinkWink

İnsan neden kendi olmazda başkasının yalamalığını yapar bunu şimdi daha iyi anlıyorum,Kendi kendine yapmış olduğu işlerinin arkasından, birilerinin gücü olmadan ilerlemeyen kişiliksiz insan oldukları için galiba...

Böyle insanları heryerde görmek mümkün resmen ben burdayım diye haykırırlar Big GrinBig GrinBig GrinBig Grin

Ama bişey daha var herkes bunu beceremez ama bu kişiliğini kaybetmiş insanlar bu işi çok iyi yapıyorlar...
..TuuCe..
ööle azizcim ama mutlaka biqün pişman olurlar,çünkü tekmeyi yerler Wink
Ara
CReATuRE
İnsanlar neden soytarı durumuna koyarki kendisini bunu anlamıyorum...Heleki dediğim gibi neden birisini yalama gibi bi işe soyunurlar anlamak mümkün değil...Bence bu insanlar aciz olmaktan başka bişey değil...
Patikli_Penguen
Big GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig Grin herkes beceremez annem hep onların adamı ayrı olur der
Ara
CReATuRE
hayal-et Adlı Kullanıcıdan Alıntı:Big GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig Grin herkes beceremez annem hep onların adamı ayrı olur der

Sonuna kadar katılıyorum sana hayal-et...Herkes beceremez ama örneklerini buralarda görmek mümkün SmileSmileSmile
FİRARİST_vbulletin3_import9893
Aziz Abi Tek Kelime İle Süpersin Ve Harika Bi Başlık Ben Yeni Gördüm Şimdi Görmeseydim Aynısını Ben Açıcaktım...
Ya Abi Biz İnsalara Ne Oluyo Anlamıyorum Çaliştıgım Yerde Kasaya Bakyorum Şuan Yanımda Duran Biri Daha vAR. adamla akşama kadar abi kardeş gibi geçiniyoz patron gelince laf sokuyo yok üstünü düzelt yok efendim müşterilere karşi çok agresif davranıyomuş halbuki hiç alakası adam patronu görünce coşuyo patron gittikten sonra ise hiç bişi olmamiş gibi utanmadan sırıtıyo yüzüme yani ne gerek var başkasının yanında laf sokmaya veya küçük düşürmeye abi daraldım ya dayımın hatırı olmasa harbiden agzını burnunu kırıcam adamın ne utanmaz insanlar var....
Ara
MorciveT
1. Gurur
2. Kullanım talimatı olmayan öfke
3. Yalnızlık
4. Çıkar
5. Yetişme tarzı
6. ''Hep ben'' kavramı
7. Psikolojik
8. Anlama ve anlatma yeteneğindeki yüzdelik dilim.
9. Hiçlik duygusu.

(Nasihat ) Kafanıza taktığınız insanları düşünün, gerçekten ''Benim beynimi meşgul etmesine değer mi? '' diye bir soru sorun kendinize ? Neden sizin için bir hiç olan insanı kafanıza takasınızki ? Smile Wink
Ara
CReATuRE
Firarist Adlı Kullanıcıdan Alıntı:Aziz Abi Tek Kelime İle Süpersin Ve Harika Bi Başlık Ben Yeni Gördüm Şimdi Görmeseydim Aynısını Ben Açıcaktım...
Ya Abi Biz İnsalara Ne Oluyo Anlamıyorum Çaliştıgım Yerde Kasaya Bakyorum Şuan Yanımda Duran Biri Daha vAR. adamla akşama kadar abi kardeş gibi geçiniyoz patron gelince laf sokuyo yok üstünü düzelt yok efendim müşterilere karşi çok agresif davranıyomuş halbuki hiç alakası adam patronu görünce coşuyo patron gittikten sonra ise hiç bişi olmamiş gibi utanmadan sırıtıyo yüzüme yani ne gerek var başkasının yanında laf sokmaya veya küçük düşürmeye abi daraldım ya dayımın hatırı olmasa harbiden agzını burnunu kırıcam adamın ne utanmaz insanlar var....

Kardeşim aslında insanlara bişey olduğu yok etrafındaki insanlarda ona benzedikleri için o anda bir yalamaya dönüşüyorlar ve kendilerini herkesten üstün görerek o kişinin gözüne girmek o kişinin dikkatini çekmek o kişiden övgü dolu sözler almak için yapıyorlar bunu...Bunu daha farkı anlatmak isterdim ama burda olmaz kişiliğim buna yakışmaz...işte bu tür insanlar bir hiçtir aslında...Bizim görevimizde burda başlıyor işte,bu durumda olduğumuz zaman o kişiye tek bir kelime bile etmeyeceksin bırakacaksın kendi kendine havlasın dursun elbette bi yerde kesecektir...Sen konuşup ona cevap verdikte bi yerleri kalkacak ve gözüne girmek istediği kişiye dahada yaranabilmek için yalamalığının dozunu arttıracaktır...

Bu arada sen işyerinde daha sakin olmaya bak,sen işini gücünü güzel ve doğru yaptıktan kimseye bir yanlışın olmadıktan ve kimsenin senin bir yanlışını görmedikten sonra o istediği kadar yalakalık yapsın belli bir zaman sonra gör bak kaybeden o olacaktır...WinkWinkWink

sen kendini bozma kendinden ödün verme ve bütün kozlar senin elinde olsun...
CReATuRE
MorciveT Adlı Kullanıcıdan Alıntı:1. Gurur
2. Kullanım talimatı olmayan öfke
3. Yalnızlık
4. Çıkar
5. Yetişme tarzı
6. ''Hep ben'' kavramı
7. Psikolojik
8. Anlama ve anlatma yeteneğindeki yüzdelik dilim.
9. Hiçlik duygusu.

(Nasihat ) Kafanıza taktığınız insanları düşünün, gerçekten ''Benim beynimi meşgul etmesine değer mi? '' diye bir soru sorun kendinize ? Neden sizin için bir hiç olan insanı kafanıza takasınızki ? Smile Wink

Mesut seni çok çok çok iyi anladım ne demek istediğinide çok iyi anladım...

Tek kelimeyle mükemmel bir düşünce ve mükemmel bir cevap bunun üzerine ne denilebilir ki ?
FİRARİST_vbulletin3_import9893
CReATuRE Adlı Kullanıcıdan Alıntı:Kardeşim aslında insanlara bişey olduğu yok etrafındaki insanlarda ona benzedikleri için o anda bir yalamaya dönüşüyorlar ve kendilerini herkesten üstün görerek o kişinin gözüne girmek o kişinin dikkatini çekmek o kişiden övgü dolu sözler almak için yapıyorlar bunu...Bunu daha farkı anlatmak isterdim ama burda olmaz kişiliğim buna yakışmaz...işte bu tür insanlar bir hiçtir aslında...Bizim görevimizde burda başlıyor işte,bu durumda olduğumuz zaman o kişiye tek bir kelime bile etmeyeceksin bırakacaksın kendi kendine havlasın dursun elbette bi yerde kesecektir...Sen konuşup ona cevap verdikte bi yerleri kalkacak ve gözüne girmek istediği kişiye dahada yaranabilmek için yalamalığının dozunu arttıracaktır...

Bu arada sen işyerinde daha sakin olmaya bak,sen işini gücünü güzel ve doğru yaptıktan kimseye bir yanlışın olmadıktan ve kimsenin senin bir yanlışını görmedikten sonra o istediği kadar yalakalık yapsın belli bir zaman sonra gör bak kaybeden o olacaktır...WinkWinkWink

sen kendini bozma kendinden ödün verme ve bütün kozlar senin elinde olsun...
Aziz Abi Haklısın Galiba Kendimden Ödün Verdigim İçin Bu Durumla Karşi Karşiyayım. Aslında Kozlar Benim Elimde Ama Kullanıpta O Kişiyi İşinden Etmek İstemiyorum. Koltuk Altından Degnek Gösterdim Bu gün Umarım Aklı Başına Gelirde. Yalakalıktan Bi Şey Elde Edemiyecegini anlamıştır...
sevgiler...
Ara

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  iş yerindekilerine uyuz oluyorum:) €stapitipiti 11 866 04-13-2022, Saat: 05:18 AM
Son Yorum: wildfang
  Vatanımız için canını feda eden şehitlerimize duyarsız olan gençliğe UYUZ oluyorum PaPaTYa_PReNSeS 6 575 04-12-2022, Saat: 12:08 AM
  Adimin Kullanilmasina çok çok Uyuz Oluyorum senem albayrak 9 751 04-08-2022, Saat: 02:48 PM
  hem gıcık, hem uyuz, hemde deli oluyorum... gaye sultan 5 894 04-07-2022, Saat: 01:03 AM
  ya bak giderayak uyuz oldum bilgeis 4 656 04-06-2022, Saat: 09:54 AM

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
  Tarih: 05-06-2024, 06:04 PM