:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
size ihtiyacım war!!!!
SUSKUN
arkdşlar itiraf ediorum pzrtesi günü münazaram war we ben bişi bulamadım ne yapcam bilmiom SadSadSad konum zamanı bis mi yönlendiriris yoksa zaman bisi mi yönlendirir. ben zamanı bis yönlendirir tezini sawunuyorum.lütfen bi fikrinis bi örneğinis warsa benle paylaşın.münazarayı kazanırsam kocuman bi 100 alıcamBig GrinConfusedmiley16:Confusedmiley16:
Ara
~uqqaLa~
zamanı biz yönLendiririz çnkü hayatı akışına bıraktığımız zaman hiç bir şey bizi istediğimize uLaştırmayacaktır beLki de..
istedikLerimiz, amaçLarımız doğruLtusunda oLur herşey ve tabiki yeteri kdar zamanımız var mı çok önemLi. çnkü istekLerimizi gerçekLeştirmede zamanı bizim yönLendirmemiz söz konusudur. çünkü neyi ne zman yapacağımız pat diye ortaya çıkıp da beLirLenmez. biz, kendimiz beLirLeriz :S

meseLa cheLsea-FENERBAHÇE maçnda 74. dakikada herşeyi değiştiren biziz,Big Grin yani oynıyanLar Tongue şöyLe bak: o an zaman karşı oynadıkLarı için ve kaybetmeye aLışkın oLmadığımız için anında çaktı goLüBig Grin we ZAMAN o andan itibaren farkLı işLedi Cool ama bu demek değiLdir ki saat geLince guguk kuşu misaLi goLü attı Big GrinBig Grin

off iice saçmaLadm yaff ksra bkma Big Grin
Ara
SUSKUN
çok tşkrlerBig Grin Big Grin Big Grin
Ara
SUSKUN
ya bişiler yazın bekliom!!!!!
Ara
Selin :)
ay cnm bu sene bende münazara yarışmacısıydımBig Grin sölemesı ayıp şişli 3. oldukBig Grin çok sıkıntılı bi işBig GrinBig Grin senin tezine şu örneği verebılırm mesela gece belirli bir saatten sonra sonra yatmaya gıderız yanı uyuruz buda zamanın bızı yönlendırdıgını gösterır eger tersı olsaydı ınsanların uyku saatlerı karısırdı,,insanlar belırlı bı saatte ıste olamazlardı dolayısyla toplumda sorunlar orataya cıkardı ....evet neyın hangı saatte yapılacagına bız karar verebılırz fakat bu aşamadan sonra biz zamana uymak zorunda kalırızSmile inşallah anlatabılmsımdır ve yararlı olurmSmile
Ara
yani biz gece oldugu için uyuma ıhtıyacı duyarızSmile
Ara
suskun bende sndn cvp beklıorum burdaBig Grin
Ara
ѕqρα кJмя
walla gece gece bısé bekLeme benden
Ara
..TuuCe..
zamanı biz yönlendiririz...
çünkü evet zaman akıp qiden bisey ama bizim yaptıklarımızla şekillenir..yane buqünkü yaptıklarımız qelecek olan zamanı şekillendirmemizi saqlar ki bu noktada zaten zamanı biz yönlendirmis oluyoruz..
zamanı istediqimiz qibi kullanabiliriz.bu konuda özqürüz! ister boş qecirirz,ister işimize yarayacak şekilde..ama yine biz yönlendiririz..

ya şimdilik aklıma qelenler bunlar ama zaten münazarada onların sölediklerini onlar konusurken yakaladıqın yerden not alıp cevap verirsen daha etkili olur..ve ne olursa olsun "evet haklısın ama..."die bi söz cıkmasın aqzından! ne olursa olsun münazarada savunduqun fikirden wazqecme(:

2 hafta önce filan bizde yaptık münazara ve ben de "insan özqür diildir"i sawundum,acık ara kazandık ayıptır sölemesi Confusedmiley16:Confusedmiley16: Big GrinBig Grin
Ara
SUSKUN
Selin :) Adlı Kullanıcıdan Alıntı:yani biz gece oldugu için uyuma ıhtıyacı duyarızSmile
çok tşkrler Smile
Ara

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  O Bana İtiraf Etti Bende Size İtiraf Edeyim: *Asİ-yÜrEk* 18 1,163 06-12-2008, Saat: 02:15 PM
Son Yorum: kayıp_gölgeler
  Duygusuz Uyeleri Size Bir Itiraf.. lazmurat 2 565 07-30-2007, Saat: 12:21 AM
Son Yorum: CReATuRE
  sitedekiler bu size dj_cansel53 12 660 03-15-2007, Saat: 06:52 PM
Son Yorum: ROSE

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
  Tarih: 05-09-2024, 10:01 AM