:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
sitedekiler bu size
dj_cansel53
sadece sevdiğim bunu sitedekilere iyiki bu siteye üye olmuşum sizin gibiler bu sitede oldukça hepiniz çok iyi insanlarsınız bunu öncelikle missbela ya yazıyorum bu sitedeki herkesi çook ama çok seviyorum erkekler yanlış anlamayın abi olarak seviyorum siizii hepiniz çok iyisiniz missbela canım senide çok seviyorum en kısa zamanda cevaplarınızı bekliyorum
sizden saklammanın manası yok ben aşığım hemde deliler gibi aşığım sizce aşık olmak şuçmu? seviyorum iştee yardım edin arkadaşlar onu sınıf arkadaşlarından bile kıskanıyorum yanında kız gördümmü çıldırıyorum djseninim senide anlay-tamayacağım kadar çoooooookk seviyorum canım kuzenimmmmmm benim sitedeki herkeze ı love youu duygusuz
Ara
Shimariq_Shey
sende öleesin canımm
Ara
roket55
SAGOL CANIM BİZDE SENİ COK SEVİYORUZ.BU ARADA DUYGUSUZA HOŞGELDİN BEGENMENE SEVİNDİM DUYGUSUZU.

WALLA AŞIK OLDUGUN KONUSUNDA SANA TAVSIYEM
SEVIYOSAN SONUNA KADAR SEV (BENCE)
Ara
happy yeliz
teşekkürler tatlım bizde seni seviyoruz nede olsa bi aileyiz SmileSmile
Ara
ROSE
sağol Canim öncelikle Aramiza Hoşgeldin Burayi Sevmeyen Yok Zaten çok Başka Bi Yer Burasi Smile

aşik Olman Konusuna Gelince Hem Iyi Hem Kötü ..iyi Diyorum çünkü Aşk Güzel Bişeydir Insanin Başina Geldi Mi Gitmek Bilmiyor.kiskanmak Tabiki Olur Ama Aşirisi Sencede Fazla Iyi Değil Mi ?sen Ona Güveniyorsan Yada O Sana Bu Güveni Vermişse Sorun Yok Demektir.tabiki Suç Değil Kimse Sen Aşik Oldun Diye Seni Suçlayamaz Sev Sevil Umarim ömrün Boyunca ..kötü Dediğim Tarafi Ise Ne Kadar Değer Veriosan Bi Insana Eğer Sonunda Değmediğini Görürsen Sana Kalan Aci Taraflari Oluyor .yetmez Gibi Aşk Acisi Dedikleri şey çikiyor Ortaya .
çekmemen Dileklerimle..

herşey Gönlünce Olsun .
Ara
ezoo20
Ay Canimcim Smile
Sağolasin Burayi Ve Buradakileri Sevmekte Haklisin Bende çok Seviyorum Bu YaramazlariSmileSmileSmileSmileSmile)Smile
Sevgiler Karşiliklidir ...tanimiyorum Seni Lakin Cicisin Bir Kizsin ....

04c2d193e9.gif
Ara
ZeNiTH
Hayat Sevince güzel
Duygusuz Sevince özel
Biz Sevip Sevildikçe
Çabuk Geçer Bu Günler...
Hepinize Hörmetler.. Big GrinBig Grin

İtiraf Güzeldi..
Sevmekte Haklısın Duygusuzu..
Sevilmeyecek Gibimi Kerata Big Grin
Aşık Oldugun Kişiyle İlgili Sana Tavsiyem Bence Kıskanma..
Kıskanınca Eline Bişey Geçmez Ancak Onun Burnunu havaya Kaldırmıs Olursun..
hersey Olacağına Varır derler Ya Aynen öle Bosver akısına Bırak Herseyi kasma Kendini Alnında Yazan Neyse O Olur ..
djseninim
bende seviyom kızıyosunuz
Ara
Shimariq_Shey
nie kızalım kiiSad
Ara
€stapitipiti
..evet canım hoşgeldın buraya gelen gercekten bır daha bırakamıyo....

itirafına gelıncee aşık olmak cok güssellll...yeterkı karsılıgı olsun o zaman daha anlamlı ve vazgecılmez olur....ayrıca ne kadar kıskanma desekte bu dj cansel53'ün içinden gelen bir duygu..yapı itibarıyla kıskançç...ama bu yapını biraz değiştirebılırsen iyi olur cok kıskanclık ilişkiyi cok zedeler...yaşın daha ufakk çünkü...umarım başarılı olursun...cesaret edıp aşık oldugun kişiyede sölemelısın belkıde karşılıgı vardır hee ne dersin?..herşey gönlünce olsun canım benım ...kendıne iyi bak
Ara

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  O Bana İtiraf Etti Bende Size İtiraf Edeyim: *Asİ-yÜrEk* 18 1,163 06-12-2008, Saat: 02:15 PM
Son Yorum: kayıp_gölgeler
  size ihtiyacım war!!!! SUSKUN 14 671 04-09-2008, Saat: 04:59 AM
Son Yorum: PASR:BEY
  Duygusuz Uyeleri Size Bir Itiraf.. lazmurat 2 565 07-30-2007, Saat: 12:21 AM
Son Yorum: CReATuRE

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
  Tarih: 05-03-2024, 06:43 AM