:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Sen Benim Ne Eski Sevgilim Nede Arkadaşımsın
MaNeSiA
Nasılda zor günler geçiriyordum ne kadar çağresizdim ve yalnız...
Nasıl çıkmıştın karşıma denizde boğulmak üzere olan biri gibi tutunmuştum sana...
Rüyadaydım sanki seninle gülmeyi unutmuş yüzüm tekrar gülmeye başlamıştı...Unuttuğum o tatlı heyecanı tekrar hissetmeye başlamıştım...
Acaba Bu [SIZE=4]aşk olabilirmiydi...[/SIZE]
Yada sadece istediğim duyguları yaşatan birimiydin..Birşeyler eksikti aramızda hani derler ya o ruh...
Evet bizde o ruh yoktu ikimizde yaralıydık. İkimizde daha önce Aşık olmuştuk en acı olayı [SIZE=4]ayrılık denen şeyi yaşamıştık...[/SIZE]
[SIZE=4]Yarımdım Yarımdın...
Belkide hala sürdürmeye çalışmamın nedeni yanlızlığıma hiç olmazsa bi mum ışığı kadar aydınlatmandı...
Çok kısa sürdü herşey ben kendimce acı gerçekle karşılaşmıştım sen bana aşkım, sevgilim derken aklından başkasını geçiriyordun...
Belki son olur mutlu sonla biter dediğim ilişkide yine yanılmıştım beni yıkmıştın...
Bana sevgilim derken orda burda yanlızım tek başımayım derdin...Bir insan bu kadar iki yüzlü olabilir miydi...
Ben sana hayrandım bir zamanlar hayallerimi yıkmıştın benimleyken aklında hep başkası vardı...
Buna yürek derler hissettim...
Halini gördükçe üzülürdüm kim seni bu kadar üzmüştü...Anlamamış mıydın seni sevmeye hazır olduğumu hatta belkide sevdiğimi..
Sevgim yetmedimi seni mutlu etmeye...
Nasılda yalandın her halinle..Sen yalanlar ve yalnızlığın içinde kaybolmuş birisin...
Sevgi nedir? Aşk nedir? unutmuşsun. Herşey herkes senin için değersiz...
Telefonunu eline aldığında msj yazacak biri olsun yeter senin için...Kalbini nerde kaybetmiştin...
Sen benim duygularımla oynamaya nasıl kalkışmıştın...
Sana güvenmiştim sana açmaya hazır bi çiçektim. Kalbim sevgiyle doluydu sadece kendine bi eş arıyodu sen beni kovdun beni istemedin...
Çünkü senin sol yanın boş orda bi kalp yok öyle olsaydı eğer sevgi dolu bi kalbi kovamazdın beni az çok anlardın ne kadar üzdüğünü...
Şimdi senli zamanlara bakıyorumda herşey boşmuş üzülmelerim bile değmezmişsin...
Sana acıyorum yanlızsın...
Sana acıyorum aşkın sevginin ne olduğunu unutmuşsun...
Sana acıyorum Bi kalbin yok...
Hayatımda yaptığım en büyük hatasın sen benim ne eski sevgilimsin nede arkadaşım yazık ettin herşeye...
[/SIZE]
Ara
Aşksı@z
Nasılda zor günler geçiriyordum ne kadar çağresizdim ve yalnız...
Nasıl çıkmıştın karşıma denizde boğulmak üzere olan biri gibi tutunmuştum sana...

Rüyadaydım sanki seninle gülmeyi unutmuş yüzüm tekrar gülmeye başlamıştı...Unuttuğum o tatlı heyecanı tekrar hissetmeye başlamıştım...
Acaba Bu [SIZE=4]aşk olabilirmiydi...[/SIZE]
Yada sadece istediğim duyguları yaşatan birimiydin..Birşeyler eksikti aramızda hani derler ya o ruh...
Evet bizde o ruh yoktu ikimizde yaralıydık. İkimizde daha önce Aşık olmuştuk en acı olayı [SIZE=4]ayrılık denen şeyi yaşamıştık...[/SIZE]

Mükemmel bir paylaşım MaNeSiA Ellerine sağlık Kalbinden hi
ç bir zaman sevgi ve Aşk eksik olmasın güzel paylaşımın için teşekkür ederim.
Ara
MaNeSiA
kalp kıırklığımı anlatırmı bilmem ama biras hafifletir bu yazı
Ara
Aşksı@z
Hafifiletirse güzel önemli olanda bu zaten
Ara
MaNeSiA
sen hafiflettin biiliorsunSmile
Ara
esmerhatun
süper bayıldımmm cnm
Ara

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Senin Tarifin Yok Ki!! Sevgilim senem albayrak 12 839 04-14-2022, Saat: 09:13 PM
Son Yorum: wildfang
  Bu Ne Bir Başlangiç Nede Bir Veda!!!! ÇiLeK 7 436 04-12-2022, Saat: 10:42 PM
  *¤*¤*¤ GüLe GüLe SevgiLim GüLe GüLe...*¤*¤*¤ €BeRimSin 12 981 04-12-2022, Saat: 11:21 AM
  Benim Cehennemim Geceleri Başlar ÇiLeK 2 323 04-11-2022, Saat: 01:37 PM
  Suskun Yüreğim Benim .. ROSE 13 611 04-10-2022, Saat: 11:05 AM

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
  Tarih: 05-10-2024, 02:17 AM