:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Tut Elimden Bırakma...
Yorgun Yürek
Yüreğime seni eklediğim gün,
Gördüm;
Güzelin kim olduğunu…

Küçük penceremden ay’ı seyrettim. Ruhumu aydınlattı. Salınıp gelen narin ışıkları yüzümü yalıyordu. Hafif esen rüzgar da bu eşsizliğe eşlik etti. Tek başımaydım, ama kocaman duygu seline kapılmıştım.

Gözlerimi gökyüzünden ayırmadım. Çünkü bir el vardı yüreğimi okşayan, duygularıma dokunan biri vardı ve binlerce mum yakmıştı benim için.

Beni anlayan biri vardı gökyüzünde. Ruhumun taa derinliklerine dalan, içimdeki durgun denizleri ayaklandıran ve beni seven biri. Bazen uzun saçlarıyla öpüyordu alnımı, bazen gamzeleriyle gülümsüyordu. Nefesiyle gönlümde bahçeler yeşertiyordu.

Ben küçük bir damlaydım onun denizinde. Ben takılıp duruyordum taşlara, yaşamın acemisiydim. O hiç usanmadan kaldırıyordu beni ve yeniden denemeyi fısıldıyordu kulağıma. Merhametli elleri vardı, sabırlı yüreği…

Ve o yüreğindi, bana kaktüsleri sevdiren. Uçarı hayallerimi dizginleyen, tarumar gönlümü toparlayan sendin. Sendin yürümeyi öğreten ayaklarıma ve şaşkın parmaklarıma kalem tutturan, yazdıran…

Konuşmak istiyorum. Konuşsam dinler mi beni? Konuşsam katıla katıla ağlarım sonra; teselli eder mi? Rüzgarıyla beni okşar mı?

Söyleyin sözcükler, dizeler eyy! Hanginiz en iyi anlatır beni. Hanginiz yürek dolusu özlemime tercümandır? Ve hanginiz yaradanın ruhuna yakın?..

Tüm sevmelerim yavan kaldı tüm sevmelerim yalan. Aşkın narin elleri varmış meğer, aşkın bir de gülen yüzü.
Aşkın yakan suları serin…

Tut elimden ne olur! Tut ki orkideler yeşerteyim gönlümde ve kanat çırpsın güvercinlerim yeniden…
Tut elimden ey sevgili!
Şaşkınım, umarsızım
Hastayım, en sevgili!
Tut elimden bırakma…

1491914.jpg
Ara
€BeRimSin
Yüreğine Sağlık ..
€kim Rüzqarı@
Ben küçük bir damlaydım onun denizinde. Ben takılıp duruyordum taşlara, yaşamın acemisiydim. O hiç usanmadan kaldırıyordu beni ve yeniden denemeyi fısıldıyordu kulağıma. Merhametli elleri vardı, sabırlı yüreği…

Cok qüzeLdi .. Yüreqine saqLık .. Smile
Ara
Afrodisiac
Gusel olmu$$ yurgegıne saglıq Smile
Ara
asi_ve_mai
bu güzel paylaşım için teşekkürler
yüreğine sağlık...
Ara
Yorgun Yürek
€zBeRimSin Adlı Kullanıcıdan Alıntı:Yüreğine Sağlık ..
Seninde okuyan gözlerine sağlık €zberimsin...SmileSmile
Ara
Yorgun Yürek
€kim Rüzqarı Adlı Kullanıcıdan Alıntı:Ben küçük bir damlaydım onun denizinde. Ben takılıp duruyordum taşlara, yaşamın acemisiydim. O hiç usanmadan kaldırıyordu beni ve yeniden denemeyi fısıldıyordu kulağıma. Merhametli elleri vardı, sabırlı yüreği…

Cok qüzeLdi .. Yüreqine saqLık .. Smile
Saol canım seninde gözlerine sağlıkSmileSmile
Ara
Yorgun Yürek
gs_cambaz8 Adlı Kullanıcıdan Alıntı:Gusel olmu$$ yurgegıne saglıq Smile
Beğendine sevindim...SmileSmileSmile
Ara
Yorgun Yürek
asi_ve_mai Adlı Kullanıcıdan Alıntı:bu güzel paylaşım için teşekkürler
yüreğine sağlık...
Tşkler Asi Ve Mai okuyan gözlerin dertlerden uzak olsun..SmileSmile
Ara
apranax
cok guzel olmus emegıne saglık
Ara

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Sakın Elimi Bırakma lover 2 562 04-07-2022, Saat: 11:05 AM
Son Yorum: wildfang
  Beni senle bırakma ~ MaSaL 0 434 09-24-2010, Saat: 04:49 PM
Son Yorum: MaSaL
  Sevgilim, beni bensiz bırakma olur mu? acemhe 16 1,506 08-09-2010, Saat: 11:40 PM
Son Yorum: acemhe
  Yarattığın Meleğin Ellerini Bırakma "history'e" acemhe 0 295 05-05-2010, Saat: 12:45 AM
Son Yorum: acemhe
  N-olur Sag Elimden Tut Benim.. MaSaL 8 636 04-05-2010, Saat: 05:23 PM
Son Yorum: zeynepkara

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
  Tarih: 05-14-2024, 02:06 AM