:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Beni senle bırakma ~
MaSaL
[i]59255_443527961725_345408396725_5148801_7726755_n.jpg[/i]

[i] Birlikte yaşlanamayacaksak eğervirgulll.gif beni senle bırakma! Giderken kendini de götür ruhumdanvirgulll.gif iz kalmasın aklımın kıvrımları arasında![/i]

[i] Beni Senle Bırakma![/i]
[i] Gideceksen eğervirgulll.gif kendini de götür yanımdan. Yalnızlığıma ve yoksunluğuma eklenmesin sensizliğin acısı.[/i]
[i] Gideceksen eğervirgulll.gif kalbimdeki tüm duyguları temizle. İçinde aşk olan bir hissi burada bırakma. Bu yürekte zaten nefret yeşermezvirgulll.gif endişelenme ama aşkını yanında götür. Bir tek dostluğa dair bir sevgi kalsın. Sen bırakmasan da kalır gerçivirgulll.gif seni sevmem için hayatımın bir yerine dokunmuş olman yeterlidir.[/i]
[i] Ardından geceler boyu ağlamama izin verme. Gidiyorsanvirgulll.gif her şeyini alıp götür bu evden. Yarın sabah uyandığımdavirgulll.gif sanki sen hiç olmamışsın gibi devam edebileyim. Diş fırçanıvirgulll.gif tıraş köpüğünü de koy bavuluna.[/i]
[i] Gidiyorsanvirgulll.gif kötü ayrılmamıza müsaade etme. Sımsıkı sarıl bu gecevirgulll.gif son bir öpücük kondur alnıma. Kokumu çek içinevirgulll.gif koy cebine. Tüm yaşanmışlıkların hatırınavirgulll.gif gözlerimiz dolsa da gülümseyerek veda edelim birbirimize.[/i]
[i] Gidiyorsanvirgulll.gif beni senle bırakma! Her zerresini sil hayatımdanvirgulll.gif sana ait ne varsa çekip çıkar. Sen yokkenvirgulll.gif seninle kalmak çok acıtır canımı. Biliyorumvirgulll.gif içten içe seversin beni. Sadece bu yüzdenvirgulll.gif kendini bırakma bu odada.[/i]
[i] Aşklar da bitervirgulll.gif bundan doğal ne var? Ben ayrılığa katlanırım. Yaşam dediğinvirgulll.gif mutluluk ve acı arasında gidip gelmiyor mu zaten? Sen kendini götür giderkenvirgulll.gif acımın süresini uzatma![/i]
[i] Tüm söylediklerimi boş ver! Her şey olduğu gibi kalsın. Sen bir tek hafızamı al aslında çünkü sadece o olmazsa sana ait hiçbir iz kalmaz bu yüreğin etrafında![/i]

[i] Alıntı[/i]

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Yorgunum Hayat ,Üzme Beni .. ROSE 11 1,562 04-12-2022, Saat: 06:14 PM
Son Yorum: wildfang
  Giderken Beni Degil,yuregimi Dinle... >As!_M€L€q< 11 623 04-09-2022, Saat: 10:13 PM
  SEN beni SENSİZ sansanda roket55 1 773 04-09-2022, Saat: 02:02 PM
  Suskunluğumdan anla beni ... ROSE 7 576 04-09-2022, Saat: 12:53 PM
  Beni Sevmek... MasaL_perisi 16 727 04-08-2022, Saat: 08:00 AM

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
  Tarih: 05-13-2024, 12:02 AM