:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
H?kayee Herkes Davetl? L?tfen
p£r!k!z!
waysss saols bea =D

rüya oldugunna sevindi peri gözpınarlarından dökü verdi gözyaşlarını yanaklarından süzülerek ama sevinç gözyaşı idi ya rüya gerçek olsaydı ya rüya olmasaydı peki ya delikanlımmm olmasaydı ben ne yapardım die düşüncelere daldı birden vee ....
Ara
isyanbitmez
arkasından bir el sessizce boğazına sarıldı. peri korktu birden arkasına dönmek istedi ama eller buna izin vermedi. peri güçlerini kullanmayı düşündü ama şu anda bunu yapamazdı. sonra birden fark etti ki eller onu sıkmıyordu. sadece arkasına dönmesine izin vermemişti. sonra peri ellerini ellerinin üzerinde gezindirmeye başladı. evet oydu yakışıklı delikanlısı. delikanlıda ellerini bıraktı aklından geçen şuydu. birisi seni ellerinden tanıyorsa o kesinlikle seni seviyordur. birden bir ses duyuldu ve kapı hızla açıldı........(zor bir şekilde bıraktım hadi bakalım kimmiş gelen?..........)...........
p£r!k!z!
yok merak ettim kimmiş sen devam ettt =) ama adada kapı ner deee Big Grin
Ara
w00w
ei güzel hoş da ne zaman kapalı mekana girdi bunlar Big Grin
Ara
w00w
yani ıssız adada başlamıştı hikaye Big Grin ne zaman nere gitti bunlar Big Grin
Ara
YARGIÇ
açılan kapının sesi sanki kulaklarını sağır edecek derecede yankılanmıştı.ne yapacaklarını bilmez bir halde bekliyorlardı.sanki kelimeler boğazına düğümlenmişti perinin,gözleri faltaşı gibi açılmış,içinde bulunduğu durumu şaşkınlıkla seyretmekteydi.peki şimdi ne olacaktı işte o anda......
Ara
isyanbitmez
hikayenin ön kısmını okuyacaksın diye bir kural yok hem anlamsız olabilir demiştin baştan şimdi ne diye beni sorguluyorsunuz. bir tünel buldular adada fark ettirmeden girdiler : ) oldu mu?...............
isyanbitmez
şimdi herkes birden bir devam yazacak şu işe bir kural koyalım.
yazmak isteyen önce sıra bende falan desin mesela. başka fikri olan?........
YARGIÇ
isyanbitmez sıra sende Smile
Ara
p£r!k!z!
hayır ya
devam
ne güzel gidiodukk =)
devammm .... kural yok ilk başa bakmanada gerek yok sorgulamada yok
Ara

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  herkes üstündeki arkadas hakkında yorum yapsın.... ro_ber17 0 636 05-13-2007, Saat: 08:20 AM
Son Yorum: ro_ber17

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
  Tarih: 05-07-2024, 12:32 AM