:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
H?kayee Herkes Davetl? L?tfen
p£r!k!z!
merhaba arkada?lar.. bu hikayeyi hepimiz birlikte yarat?caz herkes bir ?steki hikayenin devam?n? getircek belki sa?ma ?eler yaz?lcak belkide ?ok uyumlu ama sonnda g?zel bir hikaye olacaakt?r kimi korkulu kimi dram kimi komik kimi zmanda s?ra d??? =) ama e?lencelii
sizden istedi?im bu hikayemize herkesin kat?lmas? hikayeye son nokta konuldugunda derlenip konu ba?l?nda a??lacakt?r t?krler ?imdiden t?m kat?l?m g?zteren arkada?lar?ma umut ediyorum beni yanl?z b?rakm?yacaks?nz? ve ortaya hep beraber yapt?g?m?z g?zel bir hikaye ??kacak hadi herkes hayal g?c?n? konu?turmayaa =)
Ara
Firari Fırtına
Yaşamın diğer yüzüdür sevmek , kan gibi can gibi sevdayı bilmek . Ki gönül ne ister bilinmez ama yürek istedimmi alır ve sevgiyi yaşatır içinde . Senden gelecek bir tebessüm bir nebze sevgi bile dağ gibi büyüyecekdir . Sana olan hasretler kin tutmayacak , özlemler aksine mutluluk kapıları gibi açılacakdır ...

Sevg ...

İlk benden olsun ....Devamı gelsin lütfen ......
p£r!k!z!
k???k bir y?rak gelir d?nyaya periler diyar?ndan. kalbi o kadar saf ve temizdir ki daha hi? a??lmam?? beyaz gonca g?l gibi!
a?lamak nedir bilmezmi?. geldi?i diyarda periler hep g?ler g?ld?r?rlermi? k?t?l?k nedir nerden gelir bilmezlermi?..
bir g?n bu peri d?nyadan birine bir faniye a??k olmu? y?re?ini kapt?rm?? fena halde ama s?leyememi? kimselere ??nk?? korkuyormu? ....
??nk? .......

evet arkada?lar ?nk? den sonras?n?n devam?n? getirerrek devam edicez.. size inan?orum vede g?veniorum beni bo? ??karmay?n
Ara
p£r!k!z!
fırtına sabret bea hem hikaye dedik bea =) makale tarzı deil anlatabildim =))
ben başlatmıştım yaaa hangimizinki silinsin ki şimdi =(((
Ara
Firari Fırtına
Sizinkisinden devam edelim Smile
p£r!k!z!
tşkrler =)) kızmadın deil mi canım =) senin ki makale gibi yani kişi ve yerler yok Wink anlatabiliormuyum neyse konu dagılmasınn

küçük bir yürak gelir dünyaya periler diyarından. kalbi o kadar saf ve temizdir ki daha hiç açılmamış beyaz gonca gül gibi!
ağlamak nedir bilmezmiş. geldiği diyarda periler hep güler güldürürlermiş kötülük nedir nerden gelir bilmezlermiş..

bir gün bu peri dünyadan birine bir faniye aşık olmuş yüreğini kaptırmış fena halde ama söleyememiş kimselere çünküü korkuyormuş ....

çünkü .......
Ara
p£r!k!z!
wayyy be herkesten bu kadar öle mi =((( tşkrlerrr arkadaşlar yüzümü kara çıkardınız ...
Ara
w00w
çünkü fani olanın korkacağından korkmuş. yani ondan değil de yaşadıkları geçmişten. 2 sininde geçmişinde üzücü olaylar varmış 2 side mutluluğa susamış ama ya olmazsa diye korkuyorlarmış. işin tuhafı kendilerinden değilde karşısındakinin korktuğunu düşündüğünden korkuyorlarmış...
Ara
Firari Fırtına
Bu korkunun doruklarında iki canın bu sevgisi zaten kenetlenmiş ve ayrılık olmaksızın hep sevda yoluna kilitlenerek umudlarını kaybetmemişler . Çünkü seven yürekleri öylesine atıyormuşki her ikisindede bu gece onların en mutlu anı ve bu gece onların sevdalarının pekiştiği korkularının kalmadığı bir sevda gecesi haline getirmişlerdir . Nasılmı , Yürekden inanarak ....
w00w
İşte inançlarının meyvesini verir olmuş aşk ağacı. Nedendir bilinmez ama o kadar bağlıymışlarki birbirlerine asla ama asla kopmak istemiyorlarmış... Fani demişki perisine 'aşk nedir diye sorsalar seni gösterirdim.' Artık engelleri açtıklarını düşünür olmuşlar. Bunu düşünmelerindeki asıl etki de aşklarındaki o eşsiz GÜÇ olmuş ...
Ara

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  herkes üstündeki arkadas hakkında yorum yapsın.... ro_ber17 0 634 05-13-2007, Saat: 08:20 AM
Son Yorum: ro_ber17

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
  Tarih: 05-06-2024, 03:25 PM