:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
H?kayee Herkes Davetl? L?tfen
p£r!k!z!
ama peri kızı eğer bir faniyi severse perilikten alınacağını vede bundan böle ölümlü olacağını biliodur... ama bir yanda deliler gibi sevdiği bir insan diğer yanda geçmişi ve geleceğii..
ne yapmalı ne etmeli die düşünür ya çoçuk onu sevmiorsa ya yanılıosa işte o zman biter hayatı peri kızının ..
bir gün bir adaya gider peri kızı ada da delikanlının yanlız başına oturup düşündüğünü görür. biraz bekler kulak verir delikanlının kendisiyle konuştuklarına ve işte o an tüm dünyalar onun olur o an alır kararını ne olursa olsun sonun da ölüm olcanı bile bile hislerini açmaya karar verir verir ama bir şey vardırrr son birşey daha ! ....
Ara
p£r!k!z!
pardon ama sanırım hepimiz aynı anda yazdıkkk
Ara
Firari Fırtına
ok ben susuyorum ...
p£r!k!z!
battı hikaye sanırım batırdım =(
Ara
p£r!k!z!
hayır ya ne demek susmak ben o anlamda sölemedim ki özür dilerim kırdıysam ama bu normal aynı anda yazabiliriz !
Ara
w00w
p?r!k!z! Adlı Kullanıcıdan Alıntı:ama peri k?z? e?er bir faniyi severse perilikten al?naca??n? vede bundan b?le ?l?ml? olaca??n? biliodur... ama bir yanda deliler gibi sevdi?i bir insan di?er yanda ge?mi?i ve gelece?ii..
ne yapmal? ne etmeli die d???n?r ya ?o?uk onu sevmiorsa ya yan?l?osa i?te o zman biter hayat? peri k?z?n?n ..
bir g?n bir adaya gider peri k?z? ada da delikanl?n?n yanl?z ba??na oturup d???nd???n? g?r?r. biraz bekler kulak verir delikanl?n?n kendisiyle konu?tuklar?na ve i?te o an t?m d?nyalar onun olur o an al?r karar?n? ne olursa olsun sonun da ?l?m olcan? bile bile hislerini a?maya karar verir verir ama bir ?ey vard?rrr son bir?ey daha ! ....

?l?m... ve ?lece?ini bile bile kabullenmek... bunu fanisine s?ylemelidir... her?eyi anlat?r ona. Fani gen? onu dinlerken zaten kendinden ge?mi?tir. San?r?m bir perinin konu?malar? onu daha fazla a??k etmi?tir. Ve fani der ki ' Senin i?in ?L?R?M zaten sensiz ge?en her vakit ?L?M gibi. Seninle ?LMEK bana huzur verir' ...
Ara
w00w
yaf noluos bea Big Grin karışmış Big Grin kimse susmasın devam edek Big Grin
Ara
Firari Fırtına
w00w Devam et .... Sırayla olsun daha anlaşılır olur dimi ...
w00w
yaf ben sıramı savdım Big Grin kim yazıor ? Big Grin
Ara
p£r!k!z!
sıra sende o zman fırtınaa =) lütfen alınganlık istemiorum sadecee güzel bir şey yapmaya çalışmıştım =(
Ara

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  herkes üstündeki arkadas hakkında yorum yapsın.... ro_ber17 0 636 05-13-2007, Saat: 08:20 AM
Son Yorum: ro_ber17

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
  Tarih: 05-06-2024, 09:37 PM