:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Çilek / HilaL İçin ..........
Firari Fırtına
Çilek / HilaL İçin ..........

Sen ki yüreğinden sevdiğimizsin ,
Sen ki , yürekden gördüğümüzsün ,
Sen ki umudların yazarı
Yüreğimizin bir nurusun .......................

Seni seviyoruz dedik ya , bak işte inan buna güzel insan . Biz gerçekden sevdik . Gerçekden seni yüreğimize bir sevgi abidesi gibi kazıdık . Sen , sen çok değerlesin , hala bunu anlamadıysan , anlama . Bu bizim için böyle . Aksini söyleyen var ise , buyursun hodri meydan .

asdca1.jpg

[ses]http://www.freewebtown.com/firarifirtina/Murat%20Soydemir%20-%20Ben%20O%20Eski%20Ben%20Degilim.mp3[/ses]
Ara
ÇiLeK
x1pphu2k6hcg6oekwctlowsis5.gif

Sözlerimi tükettin güzel insan mutlulugum hüznüm gözyaşım oldunuz en önemliside yüregimsiniz gerçegimsiniz...
Sevginizi yüregimde hissediyorum öyle iyi hissediyorum ki o sevgiyi bazen gözyaşım bazense anlatılmaz mutlulugum var ben duyguları anlatamam sevgimi o sevginizi anlatamam ki....

Yüregimden satır satır düşüyosunuz düşmeyen her kelime yüregimde zaten ben zaten sizin sevginizle hayatta var olan bu hayatta gülen herkese tüm sözlere inat beni sevenlerle olan her yazım her satırım her mutlulugum her gizemimde siz yüreklerim var...

Dost bulması zor kaybetmesi basit...Ben buldum kaybettin mi? bilmiyorum ....

Sözleriniz mıh gibi aklımda hiç çıkmıyo sevginizi yüregimin en derinliklerinde hissediyorum ve bil ki ben sizi sevdiklerimi kirletmeden koruyarak seviyorum ama korudugum halde bi hata yaptım ve bunun bedeli şuanda ödetiyorum kendime .....

Seviyorum....sevginiz yüregimde tertemiz..
Ara
Firari Fırtına
x1pphu2k6hcg6oekwctlowsis5.gif

Güzel yüreklim , güzel insan .............

Göz yaşlarına kurban etme bizi , oluruzda emin ol . Hemde Allahına kadar . Biz o damlaların mutlulukdan akması tarafdarıyız , üzüntüden değil . Her insan zaman içerisinde hata yapar , bir taraf üzülür bir taraf yıkılır ama bizdeki bu yürekdeki olan sevda , hataları yok sayar . Gülümsemek var iken , ağlamanın ne mantığı var anlamış değilim . Hem sanada hiç yakışmıyor güzel yüreklim .

İtirafım oldu bu ,

Çileğimizi yani Hilalimizi seviyoruz . Şahsım adına fazlasıyla seviyor değer veriyorum . Onun yokluğunu bir an bile düşünmeyen ben , onsuz bir sevginin olmayacağınıda iyi biliyorum .

Sen , yüreğinden öptüğüm
Kalemine hasret kaldığım
Sen ,
Bir tanemizsin ...................

Kal yüreğimizde , daha fazla üzme beni .....

Sevg ...
Ara
ÇiLeK
Güzel yürekli masumum..

Ben senin yüregine kurban olayım asla sizi gözyaşlarıma kurban etmem ama bu gözyaşları farklı güzel yüreklim içinde kocaman sevgiyi barındıran..Bu gözyaşları hem üzdügüm için hemde sevildigim içindir..bırakın aksın yeterki güzel insanlar için aksın bu yaşlar..

Fırtına en güzel fırtınasın sen keşke tüm fırtınalar gibi degilsin degerlisin kıymetlisin bu hayatta bulunamıcak bi insansın eşsizsiz.....

Tek bi sözünle o kadar çok şey anlatabiliyosun ki tek bi sözün yeter..

Şunu bil masumum eşsiz yüreklim ;

Senin tarifin yok sen eşsiz teksin
Yürektesin sonsuza dekte yürekte olucaksın..

Seni üzmektense ölürüm daha iyi ,asla üzmek istemezdim bu hayatta üzmek istemedigim insansın masumum burdayım seni üzmemek adına var olucam yüregimle yüreginizde...

Sen anlatılmaz eşsiz yürege sahip
Sen o yürekle sevgi dolu gecenin gündüzün mutlulugu
Sen ışıgısın yüregimin eşsizliginle
Tek bi sözün yeter....

Seviyorum kıymetlimsin...

Sonsuz saygılarım ve sevgilerimle..

Yüreğimin her kanayışında başımı kaldırıp baktım umutla gögerttiğim semaya, sevecenlikle dolu olarak...Serçe kuşların özgürce kanat çırptığı semaya...Bir serçe kuş nedir ki; el kadar bir şey! ? ..Ama kocaman yüreği var...seven, hisseden, kırılan..sevdiğine yanan, ağlayan ve ölen serçe kuş...İşte o serçenin sevecen sıcaklığıdır avuçlarımı yakıp yüreğime akan..Sevince mutlu kanat çırpışlarına beni de ortak eden ve yüreğime güç veren serçe...
Ara
Firari Fırtına
Ahhh ahhhh ,

Bizim Çileğimiz işte böyledir . Hilalimiz , bir başka sevgide halimiz . Yüreğinle burda bulunman bile , yüreğimizde olman kadar güzeldir . Bu yürek üzülmesin , kırılmasın güzel insan . Amacımız el birliği ile , tüm yüreklere bu sevgi edasını sunabilmekdir . Bir sen , bir ben , bir hepimiz bu işten mesulüz . Yaşayacak olan başka bir şey değildir , sadece sevgidir sevgi .....

Yüreğinle , yüreğimle , yüreklerle burdasın ........ ( Aynı ben gibi )

Sevg ...
Ara
ÇiLeK
Sevgiyse sonsuzluksa herşey yapılır gerekirse o yolda tükenmeye bitmeyede hazırım...
Sevdiklerim var oldukça bende varım yüregimle yüreklerde....
Saygılarım ve sevgilerimle
Ara
Firari Fırtına
Daha bunun üzerine söylem olmaz , kalemde yorum yazamaz ...

Konu kapanmışdır .......

Sevg ...
Ara
volki
Ben Sevmiyorum ÇiLeGi....oNUN burda olmasın istemiyorumm...

(Ben Çilegi sevmiyorum ona aşıgım ona hayranım o benim melegim nur yüzlüm,o burda degil benim yüregimdee MELEKSİN SEN ablam)

Firari fırtına abi teşekürler...

ÇiLEk sizleri seviyo gerçekten seviyo ben biliyorum hep onunlayım çünkü onu en iyi ben tanırım kimseyi üzmek istemez ama işte bazen üzüyo istemedende olsa sonunda ise.........
Ara
Firari Fırtına
Sevgili volki ,

O yüreğimizin gülüdür . Tartışılmaz olanda ona olan sevgimizdir . O ise , elbetteki bizleri seviyordur . Bundan şüphemiz kesinlikle yokdur . Konuya olan ilginden dolayı teşekkürler .

Sevg ...
Ara
deli_sevdam
Teşekürler.....Smile

Sevilen insanlara bakın hele..Mutlulugunuz sevginiz daim olsun
Ara

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Bunu İtiraf Etmek İçin Çok Düşündüm *Asİ-yÜrEk* 41 2,171 02-10-2008, Saat: 09:40 PM
Son Yorum: blue_belial
  Misafir üyeler ve diğer arkadaşlarım için blue_belial 3 526 04-19-2007, Saat: 09:23 PM
Son Yorum: PrinceSs

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
  Tarih: 05-09-2024, 08:42 PM