:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
son nefesimden çıkan kelimeler
gözüyaşlı@
susmak için mi yaşadım ben bunca acıyı?beni hiç anlamayacak olsan da seni sevmek böyle güzel.hem gerçek aşk kavuşamamaktır.Ben hep o ümitle yaşasamda kalbimin hep bir yerinde o korku var...korkunun adını bile koyamıyorken,ben seni kaybetmekten öylesine çekiniyorum ki.Senin beni anlaman için kimbilir daha kaç vakte ihtiyacın var.Ya vakit geçerse.O peşinden koştuğum umudum bir gün tükenirse?O zaman bana yardım edeek misin. Ömrüm bunları düşünmekle mi yoksa senın kırdıgın ve actıgın yaraları sarmakla mı geçsin bilmiyorum.Çıkıs yolu aradım devamlı ama sadece acil çıkış dil kaçış kapısı var ve ben sana söz verdim seni bırakmıcam diye eğer gitmek istiyorsan senı durduracak değilim...Ama gitme derim sana (gitme) aşk mı bu ?Yani sustugum için devam eden bir yolda ne kadar devam edebilirdik ki ? Ayağıma batardı dikenler ben kanamayı bırakıp enin gözlerinde huzur bulurdum.şimdi bana kapanan gözlerinde sadece nefrete dönüşmeyi bekleyen duygular var...
Ara
gözüyaşlı@
sana harcadığım gençliğim benden sana helal olsunSad
Ara
Firari Fırtına
Bu çok hüzun dolu .......

Sevg ...
Ara
TutkuM
güzel bir yazı emeğine sağlık...
Ara
€BeRimSin
Umutla beklediğin sevgin gelir inşallah ..

Teşekkürler ..
:: CiMCiMe ::
Kavuşman ümidiyle..

Yüreğine sağlık..
Ara

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Bazen Kelimeler Kifayetsiz Kalmaz... icimdekises 2 538 07-08-2010, Saat: 03:52 AM
Son Yorum: DarkLady
  Bazen Kelimeler Kifayetsiz Kalmaz… icimdekises 1 782 12-03-2008, Saat: 07:14 PM
Son Yorum: blacqrock

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
  Tarih: 05-04-2024, 12:55 AM