:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi

Orjinalini görmek için tıklayınız: son nefesimden çıkan kelimeler
Şu anda (Arşiv) modunu görüntülemektesiniz. Orjinal Sürümü Görüntüle internal link
susmak için mi yaşadım ben bunca acıyı?beni hiç anlamayacak olsan da seni sevmek böyle güzel.hem gerçek aşk kavuşamamaktır.Ben hep o ümitle yaşasamda kalbimin hep bir yerinde o korku var...korkunun adını bile koyamıyorken,ben seni kaybetmekten öylesine çekiniyorum ki.Senin beni anlaman için kimbilir daha kaç vakte ihtiyacın var.Ya vakit geçerse.O peşinden koştuğum umudum bir gün tükenirse?O zaman bana yardım edeek misin. Ömrüm bunları düşünmekle mi yoksa senın kırdıgın ve actıgın yaraları sarmakla mı geçsin bilmiyorum.Çıkıs yolu aradım devamlı ama sadece acil çıkış dil kaçış kapısı var ve ben sana söz verdim seni bırakmıcam diye eğer gitmek istiyorsan senı durduracak değilim...Ama gitme derim sana (gitme) aşk mı bu ?Yani sustugum için devam eden bir yolda ne kadar devam edebilirdik ki ? Ayağıma batardı dikenler ben kanamayı bırakıp enin gözlerinde huzur bulurdum.şimdi bana kapanan gözlerinde sadece nefrete dönüşmeyi bekleyen duygular var...
sana harcadığım gençliğim benden sana helal olsunSad
Bu çok hüzun dolu .......

Sevg ...
güzel bir yazı emeğine sağlık...
Umutla beklediğin sevgin gelir inşallah ..

Teşekkürler ..
Kavuşman ümidiyle..

Yüreğine sağlık..