:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Aradığınız Kişiye Şu An ulaşılamıyor kopmak garanti.
*Asİ-yÜrEk*
-aradığınız kişiye şu anda ulaşılamıyor, lütfen daha fazla arayıp benide boşa oyalamayınız

-aradığınız kişiye şu anda ulaşılamıyor, sende enayi gibi arıyosun he

-aradığınız kişiye şu anda ulaşılamıyor, şimdi sırf ulaşılamıyor diye adama mundar deme sakın

-aradığınız kişiye şu anda ulaşılamıyor, lütfen artık vazgeç aramaktan, bugün tam 30 kere aradın, amma da inatçısın be

-aradığınız kişiye şu anda ulaşılamıyor,
derrrmişşşiiiiimmm!!
al hadi al bağlıyorum

-aradığınız kişiye şu anda ulaşılamıyor, ulaşılabilir o kadar adam varken sen kalktın ulaşılamayanı arıyosun iyimi

-aradığınız kişiye şu anda ulaşılamıyor, tahmin ettiğin üzere ya telefonu kapalı ya şarjı bitti ya kapsama alanı dışında yada telefonu kaptırdı salak!

-aradığınız kişiye şu anda ulaşılamıyor, ulaşırsan telefonu zırt pırt kapatıp durmasın, onu arayana dert anlatmaktan başka iş yapamıyorum, kapalı tutacaksa ne diye telefon alırlar bilmemki

-aradığınız kişiye şu anda ulaşılamıyor, ulaşılabilir hale geldiğinde ben aradığını haber ederim, e bunun için para alıyoruz dimi

-aradığınız kişiye şu anda ulaşılamıyor, istersen ben seninle konuşabilirim, 24 saat bu hat arasında canım sıkılıyo nolur iki çift lafta benle edin

-aradığınız kişiye şu anda ulaşılamıyor, kimbilir ne halt karıştırıyoki kapamış telefonu

-aradığınız kişiye şu anda ulaşılamıyor, hazır ona ulaşılamıyorken; bu akşam boşmusun

-aradığınız kişiye şu anda ulaşılamıyor, mobil telefon kapalı yada kapsama alanı dışında olabilir, lütfen daha sonra tekrar deneyiniz............................
bi cevap versene denyo çene patlatıyoruz burda dimi, insan bi teşekkür eder

-aradığınız kişiye şu anda ulaşılamıyor, şimdi diceksinki sen nerden biliyosun, e bu da benim işim

-aradığınız kişiye şu anda ulaşılamıyor, bi notunuz varsa lütfen buraya bırakmayın kaybolur, o kadar insanın notuna nasıl yetişeyim bi başıma

-aradığınız kişiye şu anda ulaşılamıyor, nedenini öğrenmek için 1'e, not bırakmak için 2'ye, aradığınız kişiden vazgeçip benden randevu almak için 3'e basınız

aradığınız kişiye şu an ulaşılamıyor. lütfen başka bir zaman tekrar arayınız. aramazsan da araama yar araaama yar araama, zaten merhem olmazsın sen gönül yaraağma.

- caniiim? aradiginiz kişi yok caniiim. sacim guzel miii?

-aradığınız kişiye her zaman ki gibi ulaşılamıyor artık aramayın yaw bende insanım evde çoluk çocuk ekmek bekliyo

aradığınız kişiye şuanda ulaşılamıyor
a- aradığınız kişi size gıcık olabilir
b- meşkul durumda olabilir
c- canı açmak istemiyor olabilir
d - hiçbiri

aradığınız kişiye şuanda ulaşılamıyor lütfen daha sonra tekrar....
-alo naciye hiç öyle bant kaydı taklidi yapma yemezler

aradığınız kişiye şuanda ulaşılamıyor lütfen daha sonra tekrar deneyiniz..
-denerim denemem sana mı sorcam bant kaydı kardeşim

bu bir bant kaydıdır numarayı eksik girdiniz
-ama aradığınız kişiye şu anda ulaşılamıyor operatör bey
hı tamam o zaman:yikildim:
Ara
simla
paylaşım için teşekkür...
Ara
piko
aradıgınız kısı suanda sızı baska bırıyle boynuzluyor lutfeb daha sonra tekrar deneyınBig GrinBig Grin
Ara
€BeRimSin
aradığınız kişiye şuanda ulaşılamıyor lütfen daha sonra tekrar....
-alo naciye hiç öyle bant kaydı taklidi yapma yemezler

Big Grin
D3NG3SİZ
aradıgınız kişi şu anda rahatsız edilmek istemiyor lütfen birdaha ahatsız etmeyin
Ara
chatlaq
-aradığınız kişiye şu anda ulaşılamıyor,
derrrmişşşiiiiimmm!!

al hadi al bağlıyorum

$aOl ...
Ara

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Kopmak Garanti :) ●KΛЯΛMΣL● 6 560 04-27-2010, Saat: 07:59 AM
Son Yorum: ●KΛЯΛMΣL●
  Kpmak Garanti Diyebilirim *Asİ-yÜrEk* 14 1,230 02-14-2008, Saat: 05:50 PM
Son Yorum: *Asİ-yÜrEk*
  aradiginiz kisiye suan ulasilamiyor.... :) (¯`•._ αѕιρяєη 2 391 01-03-2008, Saat: 02:27 AM
Son Yorum: (¯`•._ αѕιρяєη
  üni.ye girmek garanti HiqhVolume 2 436 11-23-2007, Saat: 01:38 PM
Son Yorum: MaNeSiA
  Aradıınız kişiye şu an ulaşılamıyor EndLess 3 425 07-04-2007, Saat: 05:27 PM
Son Yorum: Melek06

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
  Tarih: 04-25-2024, 09:55 AM