:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
aradiginiz kisiye suan ulasilamiyor.... :)
(¯`•._ αѕιρяєη
13.gif aradiginiz kisiye suan ulasilamiyor.... Smile
-aradığınız kişiye şu anda ulaşılamıyor, lütfen daha fazla arayıp benide boşa oyalamayınız

-aradığınız kişiye şu anda ulaşılamıyor, sende enayi gibi arıyosun he

-aradığınız kişiye şu anda ulaşılamıyor, şimdi sırf ulaşılamıyor diye adama mundar deme sakın

-aradığınız kişiye şu anda ulaşılamıyor, lütfen artık vazgeç aramaktan, bugün tam 30 kere aradın, amma da inatçısın be laugh38.gif

-aradığınız kişiye şu anda ulaşılamıyor,
derrrmişşşiiiiimmm!!
al hadi al bağlıyorum laugh38.gif

-aradığınız kişiye şu anda ulaşılamıyor, ulaşılabilir o kadar adam varken sen kalktın ulaşılamayanı arıyosun iyimi

-aradığınız kişiye şu anda ulaşılamıyor, tahmin ettiğin üzere ya telefonu kapalı ya şarjı bitti ya kapsama alanı dışında yada telefonu kaptırdı salak!

-aradığınız kişiye şu anda ulaşılamıyor, ulaşırsan telefonu zırt pırt kapatıp durmasın, onu arayana dert anlatmaktan başka iş yapamıyorum, kapalı tutacaksa ne diye telefon alırlar bilmemki

-aradığınız kişiye şu anda ulaşılamıyor, ulaşılabilir hale geldiğinde ben aradığını haber ederim, e bunun için para alıyoruz dimi

-aradığınız kişiye şu anda ulaşılamıyor, istersen ben seninle konuşabilirim, 24 saat bu hat arasında canım sıkılıyo nolur iki çift lafta benle edin laugh38.gif
Ara
AfrâsyâB
-aradığınız kişiye şu anda ulaşılamıyor, tahmin ettiğin üzere ya telefonu kapalı ya şarjı bitti ya kapsama alanı dışında yada telefonu kaptırdı salak!
güzeldi sağol Smile
Ara
(¯`•._ αѕιρяєη
sende sagol Smile
Ara

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Aradığınız Kişiye Şu An ulaşılamıyor kopmak garanti. *Asİ-yÜrEk* 5 788 03-24-2008, Saat: 07:02 PM
Son Yorum: chatlaq
  Aradıınız kişiye şu an ulaşılamıyor EndLess 3 425 07-04-2007, Saat: 05:27 PM
Son Yorum: Melek06
  aradığınız kişiye şuanda ulaşılamıyor d€n!z kısı 7 710 03-17-2007, Saat: 06:24 PM
Son Yorum: d€n!z kısı
  w00w'dan Kişiye Özel Şiirler :D w00w 80 3,097 10-08-2006, Saat: 12:19 AM
Son Yorum: w00w
  -------aradıgınız kişiye şu an ulaşılamıyor----- nuran 5 532 09-16-2006, Saat: 11:34 PM
Son Yorum: nuran

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
  Tarih: 05-04-2024, 09:49 AM