:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
neden ben....
YARGIÇ
..................................................
Ara
CariSmaBoY
Eline sağlık yargıç..
ama * (kİŞİsel Makaleler BÖlÜmÜne Son Yazimdir....)* şu bölümü hiç tutmadım söleyeyim...
tuti
Kardeşim kime yazdığını anladım.
Fakat neden son yazın olduğuna bir anlam veremedim?
Ara
YARGIÇ
şahsi bir durum söz konusudur tutmamam meselesi değil sülo bak bu bölüm çok özel bi bölüm ama eski yerinde daha çok farkediliyordu şimdi kayboldu artık altlarda kaldı ama bak adı üstünde kişisel makaleler kişinin kendi yazdıkları özel olan demek bir alt bölüm olmamalıydı bence kendi başına bir bölüm olmalıydı....başka bölümlere yazılar devam edecektir....
Ara
YARGIÇ
tuti Adlı Kullanıcıdan Alıntı:Karde?im kime yazd???n? anlad?m.
Fakat neden son yaz?n oldu?una bir anlam veremedim?

karde?im bu olay beni ?ok ?a??rtan bi durum.a??k?as? yani baz? ?eylerin de?erini artt?ran ki?ilerdir bana g?re.ama son zamanlarda bu b?l?m a?a??larda kald? kayboldu ve buda emek verenler taraf?ndan ho? kar??lanmad?....sadece tutunmaya ?al??an birka? ki?i kalm??t?k o kadar...ama art?k birka? ki?i bile kalmad?
Ara
tuti
H?mm...
Karde?im daha yeni g?rd?m nereye al?nd???n?...:confused:
"U?anku?"un bile alt?nda bir yer verilmi?...:confused:

Sonuna kadar hakl?s?n karde?im...Wink
Ara
YARGIÇ
evet karde?im
beni anlamana sevindim ?a??rmas?n kimse buna
ama olmad? i?te bana g?re ba?tan beri onaylanmad? ama
zamanla daha a?a??lara itildi :o:confused:
Ara
isyanbitmez
BEN DE K?ME YAZDI?INI ANLADIM : ) AMA YER? ?Y? BE U?AN KU?LARLA B?RL?KTE KANAT ?IRPIYORDUK B?Z DE. HATTA U?AN KU?LARIN ALTINA B?R ALT B?L?M A?ILSIN DA U?AN KU?LARIN ALTINDA DA U?ARDIK : )

ASLINDA KATEGOR? ALTINDA TUTMAK B?Z?M DO?AMIZDA VAR BAK B?R ?RNEK VEREY?M S?TEDEN DUYGUSUZ D?YE BA?LIYORUZ SONRA DUYGULARIMIZI KAZANIYORUZ SONRA DA?M? DUYGULU OLUYORUZ SONRA .... EN SONRA TAM B?R G?N?L ?NSANI HATTA ?OK ?ALI?IP AZ?M ETT?K M? MOD B?LE OLUYORUZ PEK? BU KATEGOR?LER? N?YE HAK ED?YORUZ. B?R HAFTA ???NDE D?YEL?M 1000 K?SUR MESAJ ATIYOR AZ?M ED?P ELEMAN TAMAM B?TT?. TAM B?R G?N?L ?NSANI ASLINDA ?L?? NE B?LM?YORUM AMA SANIRIM G?NDERD??? MESAJ SAYISI. BEN?M ???N ?NEMS?Z B?R MESELE BEN?M BURDA S?YLEMEK ?STED???M KATEGOR?LEMEY? SEV?YORUZ. AMA ?UNU DA A?IK?A BEL?RTMEK ?STER?M K???SEL MAKALELER B?L?M? BUNU HAKETM?YOR...........
YARGIÇ
bu konuda seninle hemfikir olduğumu biliyorsun gereken hertürlü çaba gösterilecektir.
Ara
bilgeis
niye benlik yapt?n y?lmaz :yikildim: sen de mi pi?man oldun benim gibi Confusedmiley31: olsun kalbine sa?l?k yaa

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  anne neden bu kadar ac?yor can?m? bilgeis 4 596 04-07-2022, Saat: 01:42 PM
Son Yorum: wildfang
  Dün kafa tutanlar, bugün neden suskun? halukgta 0 654 11-16-2011, Saat: 01:38 PM
Son Yorum: halukgta
  Soru Işaretim: Neden Ermeniyiz ? SECO_UA22 20 1,550 08-24-2007, Saat: 10:39 PM
Son Yorum: SECO_UA22

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
  Tarih: 04-29-2024, 06:26 PM