:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Duygusuz En Seçimleri Ile Ilgili Açiklama...
CReATuRE
Artık forumumuzda geleneksel bir hale gelmiş olan en seçimlerinin bir yenisine daha başlamak üzere hazırlıklara başlamış bulunmaktayız arkadaşlar...

Bu konu başlığı altında Eski maddelere ek olarak eklenmesini istediğiniz maddeler varsa eğer yazmanızı istiyorum...

Bu konunun altına yorum yapın ve sadece istemiş olduğunuz maddeleri koyarsanız dikkate alınacaktır...

Açılmış olan bu konu 21/03/2008 tarihine kadar bütün üyelerimize açık tutulacaktır...21/03/2008 gecesi konu kilitlenecek ve gereken düzenlemeler yapıldıktan sonra 22/03/2008 tarihinde duygusuz en seçmeleri -5- yapılacaktır...

SAYGILARIMLA...
CReATuRE
Çok teşekkür ederim arkadaşlar çok yardımcı oldunuz...Geçenlerde br konu açıldı en seçimleri yapılsınmı diye ve herkes neredeyse evet yapılsın dedi...Bu açılan konuya 19 kişi bakmış ve tek bir kişi biley yorum yazmamış...

TEŞEKKÜR EDERİM...
PCKoPaT
€ yoRum yapmak yaSak demi$Sin:yikildim: Big GrinBig Grin

BiRiciGim
ya benim eklenmek istedim bise yok ama bi sorum var sorabilirmiyim? neyse
ben gecen bitane gördüm en secimler diye ama eskiydi orda en güzel nick en paylasimci üye gibi seyler yaziyordu peki bunlara kim karar veriyor yetkili arkadaslarmi yoksa üyelerimi mesela diyelim en güzel nick buna kim karar veriyor yada kim oy veriyor ben bunlari anliyamadim biri yardimci olursa sevnirim ilginiz icin simdiden tesekürler.
Ara
CReATuRE
Duygusuz seçimlerinde herşey hazır olduğunda yeni bir başlık altında konu açılacak ve seçimleri siz değerli üyelerimiz yapacaktır...

Bu konu orada vereceğim zamanlar arasında açık kalacak ve bittiği gün konu kilitlenecektir ve sayıma başlanacaktır...

Sayım bittiği ve sonuçlar kesinleştiği zaman sonuçlar açıklanacaktır...

Anlamadığınız sormak istediğiniz yada merak ettiğiniz bişey varsa bu başlık altında sorabilirsiniz WinkWinkWinkWink
BiRiciGim
tesekürler Smile
Ara
HIÇKIRIK
keşke şu avtarlar biraz daha büyüseTongue
Ara
*Asİ-yÜrEk*
En alıngan üye varmıydı?
Ara
..TuuCe..
yoktu yanlıs hatırlamıosamm?dimi azizz??
Ara
MorciveT
Baksana canım...
Ara

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  :: Duygusuz.com Reklam Videosu Hk. Leader 10 733 04-13-2022, Saat: 01:23 AM
Son Yorum: wildfang
  Yeni Hikayemle İlgili... YARGIÇ 41 3,229 04-12-2022, Saat: 03:30 PM
  Önemli bir açıklama Firari Fırtına 5 792 04-03-2022, Saat: 08:45 PM