:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Yeni Hikayemle İlgili...
YARGIÇ
Sevgili Dostlarım...
Hikaye uydurma bölümünü takip eden arkadaşlarım az çok bilirler burada sitemizle ilgili sizlerin nicklerini kullanarak hikayeler yazdım.Şimdi yeni bir hikaye çalışmam var konusu dostluğu dünyaya yaymak için yapılan mücadele üzerine olacak ancak tabiki uydurma hikaye olacak ve birazda uçuk olacak...

Hikayemizin başlığı hazır(Duygusuz Efsanesi-Tolga Han'ın Buyruğu)
Hikayede bu kez nickler yerine gerçek isimleri kullanmayı düşünüyorum ve hikayeye bi aksilik olmazsa 21.02.2007 çarşamba akşamı başlamayı düşünüyorum.Bu zamana kadar sizlerden ricam şu hikayemde gerçek isimleri kullanacağım için hikayede rol almak isteyen arkadaşlarım bu başlık altına isimlerini yazsınlar bende hikayemi bu isimlere göre yazıp hikaye uydurma bölümüne koyacağım.Hadi bakalım dostlar rol almak isteyenler isimlerini yazsın.Yanlız ben o rolü beğenmedim şeklinde bir deyim geçerse üzülürüm buna göre isimlerinizi yazarsanız sevinirim

Ayrıca sizlerden önemli bir isteğim daha var.Bu hikaye için ayrıca uçuk yer mekan isimleri istiyorum sizlerden anlamı olması önemli değil.Aklınıza gelen isimleri yazın...
Örnek:Horikos DağıBig Grin Pefüdük Nehri..gibi

Evet arkadaşlar umarım anlatabilmişimdir.Herkese sonsuz teşekkürler...
Konu 21.02.2007 çarşamba günü tarafımdan kilitlenecektir..

Ara
MorciveT
İsmim : Mesut

Yer-Mekan : patronaliçe dağı - kıskıza Tepesi - Belaşa Yolu- FADİK Deresi - Şaziyenin Köyü - Abdurcabbar Ovası - Ronaldinio Yaylası- Yettigari BAHÇESİ.. Smile
Ara
eRCi
(erdem) BeN Başrol isterim ona göreBig Grin Big Grin
YARGIÇ
Mesutum sağolasın bu isimler dehşet Big Grin erdem roller sürprizBig Grin
Ara
EYVALLAH
tuçe.......
Ara
eRCi
ne çıkarsan artık......
CReATuRE
güzel fikir yılmaz bende rol almak isterim bu güzel paylaşımında kardeşim...

.......AZİZ.......

EYİ BİR ROL OLSUN HA Big GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig Grin

saygılar...
YARGIÇ
Azizim burda kötü rol yok Big Grin her rol eyidir hem iyi kötüsüz işe yaramıyoBig Grin
Ara
MorciveT
Katıpudra Durağı- Fostufos Kayası- Zargotcu Baba türbesi - Zompuroğlu Kalesi ( annem soledi ) Smile Sarısızyer Kasabası-
Ara
tatlı_cadı
ßende ßende Big Grin
Nurdan Big Grin
Ara

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Yeni Smiley Leader 2 876 11-30-2011, Saat: 09:24 PM
Son Yorum: ÐŽeşaren
  Yeni Moderatörlerimiz CaNaT 10 1,806 09-18-2010, Saat: 03:20 PM
Son Yorum: Yorgun Yürek
  Yeni Kullanıcı Gurupları, Renkleri ve Yetkileri Leader 31 3,308 06-22-2008, Saat: 03:54 PM
Son Yorum: gnc_fb
  Duygusuz En Seçimleri Ile Ilgili Açiklama... CReATuRE 38 2,468 03-22-2008, Saat: 03:18 AM
Son Yorum: CReATuRE

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
  Tarih: 03-29-2024, 12:58 AM