:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
ÜsTündEKi üyE iÇin ciNayeT pLanı
Patikli_Penguen
önce arkds olurum bütün sırlarımı weririm bana güvenmesini saglarım kimsenin haberinin olmadığı bi gece dışarı cagrırım ama telefon kulubesinden ararım ewe götürüm bişeler ikram ederim fare zehiri olan içinde ölürken can cekişmesi haz werirBig Grin hem kan olmaz ortalık sonra iki üc gün saklarım cesedi ondan haber alamıyomuş gibi davranırım cewreye kanı çekilince de parcalara ayırırım asit dolu warilin içine atarım tek tek parcalarını kenimklerini de yakarım küllerini toplar denize dökerim Big Grin Big Grin Big Grin
Ara
simla
harbi psikopat bizim bu muhtarBig Grin
Ara
*Asİ-yÜrEk*
senden korkulur yaa.hayal-et
Ara
Patikli_Penguen
Big Grin Big Grin Big Grin ::::::::......... tesekkür
Ara
MorciveT
hayal-et Adlı Kullanıcıdan Alıntı:önce arkds olurum bütün sırlarımı weririm bana güvenmesini saglarım kimsenin haberinin olmadığı bi gece dışarı cagrırım ama telefon kulubesinden ararım ewe götürüm bişeler ikram ederim fare zehiri olan içinde ölürken can cekişmesi haz werirBig Grin hem kan olmaz ortalık sonra iki üc gün saklarım cesedi ondan haber alamıyomuş gibi davranırım cewreye kanı çekilince de parcalara ayırırım asit dolu warilin içine atarım tek tek parcalarını kenimklerini de yakarım küllerini toplar denize dökerim Big Grin Big Grin Big Grin

Polis seninle olduğunu araştırıp öğrenecektir. Evini de araştıracaklardır. Tırnak aralarındaki izleri de tabiki. Ve yakalanacaksın Smile bence olmadı Smile
Ara
ÐŽeşaren
Mesut senden korkmaya başladım :--/

.
,
,
,
,
Smile
Ara
Firari Fırtına
Üstteki üyenin direk kafasına sıkar , babalar gibi yatarım ..... Smile

Sevg ...
Ara
TutkuM
üsteki üye'ye acırım öldüremem...
ama mesut olsaydı hiç düşünmezdim.Smile
Ara
Firari Fırtına
Bana acıyanında kafasına sıkarım ..............
Ara
TutkuM
sıkıyorsa sık......

kafama sıkmak isteyeni işkenceyle öldürmek isterim acı çekecek...
Ara

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Evde Oturuyorsunuz Ve Azrail Geldi Dediki Senin IÇin Geldim Ne Dersiniz..? €BeRimSin 257 9,757 04-03-2022, Saat: 06:11 PM
Son Yorum: wildfang
  ♥ Benim Icin Napardın? ♥ tatlı_cadı 887 19,201 06-06-2012, Saat: 04:37 PM
Son Yorum: adyge55
  üstündeki kişiyi yolda görsen ilk ne dersin?? Melek06 38 2,466 03-28-2012, Saat: 11:22 PM
Son Yorum: history
  BiR GüN İçiN İstediğin HeRŞeY Olsaydı ne yapardın ??? _eRen_ 38 2,165 03-23-2011, Saat: 01:46 PM
Son Yorum: Hasretiim
  Şu anda mutlu olmak için neye ihtiyacın var ? acemhe 71 3,554 02-14-2011, Saat: 01:27 PM
Son Yorum: tugfan

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
  Tarih: 04-29-2024, 02:53 AM