:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
ÜsTündEKi üyE iÇin ciNayeT pLanı
piko
hade bakalım planları gorelımBig GrinBig Grin
Ara
MorciveT
Güzel bir dil ile yazılmış, bulmaca tarzında ödüllü yarışma mektubu yollarım; mektubun içinde 100 ytl para olmalı. 3 aşamadan gerçekleşecek bir oyun kurmalıyım. 1 aşama zarfı almandır. 2. aşama zarfın içindeki 2. ödülü almak olacaktır. Bunun için de ayrı bir oyun kurmalıyım. Sana bir soru sorarım, Türkiye'de en çok hangi soyad kullanılıyor diye, eğer bunu bilirsen sana 1.000 ytl para ödülü verileceğini dile getiririm. Sen de1 hafta içinde araştırırsın ve bulursun. Cevapları kimsenin oturmadığı bir evin adresine yolattırırım. Ben cevapları aldıktan 2 gün sonra sana 1.000 Ytl ödülü veririm. Bu da senin çok hoşuna gidecektir. 3 oyun buluşma günü olmalıdır. Sana para ile yolladığım zarfta iyi bir buluşma senaryosu hazırlamalıyım. Bu da şu şekilde olacaktır. Bana cep telefonu numaranı yolayacaksın, ben sana geri mektup yazacağım ve seni aradıktan 15 dk içinde yanımda olursan 1.000.000 YTL ödülün sahibi olacağını söylerim. Büyük bir araba içine bütün tezgahımı hazırlarım, senin yakın olduğun fakat sesiz olan bir yere arabayı parkederim. Sana telefon açarım. Sen gelirsin, arabanın içine geçersin. Ve bom.
Ara
piko
vay bee Big GrinBig Grin
Ara
simla
kezzapla doldurulmuş bir havuza mı atsam kiiii?Big Grin
Ara
piko
ne kadar meraklıymıssın benı oldurmeye ben sırınga ıle daamarına bos hava yollardımBig GrinBig Grin
Ara
MorciveT
Bu bir plan değildir Big Grin
Ara
*Asİ-yÜrEk*
önce geniş ve çok derin bir kuyu kazradım sonra üstünü kapatır bir işaret koyardım sonra gözlerini bağlayıp seni çok seveceğin bir yere götüreceğimi söylerdim o yere varınca ben tuzağın olduğu yerin kenarına geçerdim sende tam tuzağın olduğu yerde olurdun içine düştüğün an olay biterdi.
Ara
piko
MorciveT Adlı Kullanıcıdan Alıntı:Bu bir plan değildir Big Grin
ya ayrıntıya gırmek ıstemedım kacırıp baglıyorum ben onu ondan sonra yapıyorum ıslemıBig Grin:
Ara
simla
piko Adlı Kullanıcıdan Alıntı:ne kadar meraklıymıssın benı oldurmeye ben sırınga ıle daamarına bos hava yollardımBig GrinBig Grin
ben miiiee aaa üstüme iyilik sağlıkk ufacık bişey piko
Ara
MorciveT
Şırında atan silah alırdım. Hayvanları uyuşturmak için atılan silahlardan. Silahla atacağım şırınganın içine, ''hiv'' , ''Hepatit a-b'' ve kanserli bir hastanın kanını doldururdum. Kalabalık bir ortamda sırtına drank Smile

Bu da süründürerek öldürme Smile
Ara

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Evde Oturuyorsunuz Ve Azrail Geldi Dediki Senin IÇin Geldim Ne Dersiniz..? €BeRimSin 257 9,757 04-03-2022, Saat: 06:11 PM
Son Yorum: wildfang
  ♥ Benim Icin Napardın? ♥ tatlı_cadı 887 19,201 06-06-2012, Saat: 04:37 PM
Son Yorum: adyge55
  üstündeki kişiyi yolda görsen ilk ne dersin?? Melek06 38 2,466 03-28-2012, Saat: 11:22 PM
Son Yorum: history
  BiR GüN İçiN İstediğin HeRŞeY Olsaydı ne yapardın ??? _eRen_ 38 2,165 03-23-2011, Saat: 01:46 PM
Son Yorum: Hasretiim
  Şu anda mutlu olmak için neye ihtiyacın var ? acemhe 71 3,554 02-14-2011, Saat: 01:27 PM
Son Yorum: tugfan

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
  Tarih: 04-29-2024, 03:46 AM