:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
ÜsTündEKi üyE iÇin ciNayeT pLanı
Firari Fırtına
İşkenceye karşıyım . Tek mermi acısız ve can çekişmemezsiz . İş tamam oluyor . Korkma birşey hatırlamassın . Anlık direk by by , öbür dünyaya Smile
Ara
TutkuM
karar benim sonuçta acılı olcak hissetmeli ...
tek kurşunluk olmaz....
Ara
Firari Fırtına
Üstteki üyeyi iple boğardım ...........
Ara
Firari Fırtına
Dipnot :

Şahsım adına hiç bir canlıya kıyamam . Yazdıklarıma bile gönlüm razı değil . Düşmanımı bile görsem ona sarılır onu öperim . İnsan sevgisi , hayvan sevgisi ve dopa sevgisi hepsi ben için aynıdır .

Hayat sevgisiz ve değerli kılınan değerlersiz olmuyor . Yüreğinizde sevgiyi koruyun .

Sevg ...
Ara
TutkuM
bende kıyamam dedim ama ısrarla öleceksin dedin....
Ara
Firari Fırtına
Israrım sevgimdendir .
Ara
ÐŽeşaren
Firari Fırtına Adlı Kullanıcıdan Alıntı:Dipnot :

Şahsım adına hiç bir canlıya kıyamam . Yazdıklarıma bile gönlüm razı değil . Düşmanımı bile görsem ona sarılır onu öperim . İnsan sevgisi , hayvan sevgisi ve dopa sevgisi hepsi ben için aynıdır .

Hayat sevgisiz ve değerli kılınan değerlersiz olmuyor . Yüreğinizde sevgiyi koruyun .

Sevg ...

Hı hı aynen Smile

Ondan dolayıda, bir yorum bile yazamıyorum (:
Ara
Patikli_Penguen
MorciveT Adlı Kullanıcıdan Alıntı:Polis seninle olduğunu araştırıp öğrenecektir. Evini de araştıracaklardır. Tırnak aralarındaki izleri de tabiki. Ve yakalanacaksın Smile bence olmadı Smile
o kaba taslak bi plan uygulamaya geçirecegim zaman daha ayrıntılı düşünürüm.
Ara

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Evde Oturuyorsunuz Ve Azrail Geldi Dediki Senin IÇin Geldim Ne Dersiniz..? €BeRimSin 257 9,757 04-03-2022, Saat: 06:11 PM
Son Yorum: wildfang
  ♥ Benim Icin Napardın? ♥ tatlı_cadı 887 19,202 06-06-2012, Saat: 04:37 PM
Son Yorum: adyge55
  üstündeki kişiyi yolda görsen ilk ne dersin?? Melek06 38 2,466 03-28-2012, Saat: 11:22 PM
Son Yorum: history
  BiR GüN İçiN İstediğin HeRŞeY Olsaydı ne yapardın ??? _eRen_ 38 2,165 03-23-2011, Saat: 01:46 PM
Son Yorum: Hasretiim
  Şu anda mutlu olmak için neye ihtiyacın var ? acemhe 71 3,554 02-14-2011, Saat: 01:27 PM
Son Yorum: tugfan

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
  Tarih: 04-29-2024, 05:43 AM