:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
insanlarin duygulari oyuncak olmasi dalga gecilmesi!
BiRiciGim
sagoll o zaman ablacimSmile
Ara
CReATuRE
Kimsenin kimseyle dalga geçmeye tabiki yetkisi yoktur.Bazen matrak olsun ortam eğlenceli olsun diye küçük takılmalar olabilir bunu banada yapılabilir ama yeteri kadar fazlası değil...

Birde ikinci bir konu ; eğer ki ortada tartışılan bir konu varsa ve karşısındaki kişi kendi kendine konuşupta diğer cevap hakkı doğmuş olan insana konuşma hakkı vermeyipte konuyu kendi kafasına göre kapatıyorsada buda büyük bir saygısızlıktır...
BiRiciGim
dogru söyledin aziz ama degerinden fazla dalga gecilmeside iyi degil tadinda biramak lazim konuyu kapatma meseleside belki istek üzerine olabilir yada tartisma huzursuzluk cikmasin diyede olabilir olaya bide diger taraftan bakmak lazim.
Ara
CReATuRE
Benim kızdığım konuda bu zaten herkes canının istediği gibi cevap versin karşıdaki insana cevap hakkı verilmeden konu kapatılsın bu mudur eşitlik yada yürekli olmak ...İstediğin gibi konuş laf et karşıdaki insana sonra keyfine göre konuyu kilitle...ohh ne güzzel :hayir::hayir::hayir::hayir::hayir:
BiRiciGim
aziz eminim baska sebebleri vardir yoksa niye kitlesinkiSmile
Ara
*Asİ-yÜrEk*
SeVDa MaSaLı Adlı Kullanıcıdan Alıntı:aziz eminim baska sebebleri vardir yoksa niye kitlesinkiSmile

Abla bence sen sonuna kadar haklısın.
Ara
CReATuRE
Başka nedenleri belli...Bunu dikkatli baktığınızda olaya görürsünüz...Eğer ki birine bi laf atılıp ta ona konuşma hakkı verilmiyorsa bu yanlıştır...Neyse uzatmıcam konuyu...BU seferlik susup beklicem...Umarım bir daha böyle bi olayla karşılaşmam daha farklı bir tavır takınırm...
BiRiciGim
aziz kimsenin sana laf ati yok konu kapanmis ve daha tartismasi gündemde yargicinin yada baska birinin sana laf atini görmedim alllaha sükür gözlerim iyi..
sana laf atipta konuyu kitliyen yok aciklama yapmis kapatmis iste konuyu ha iyi takin birsey diyemem istedin taviri takin...
Ara
нüzüηçiçÑ”ği
insanların saygısı sevgisi bazen o kadar azalıyorki herşeye karşı o noktada sanırım dilden çıkan sözler bardağı taşıran son damla oluyordur.ama ben inanıyorum ki kimse kimseyi bilerek yada isteyerek kırmaz yada aşşağılayamaz .sonuçta hepimiz insanız ona yapılanın aynısı kendisinede yapılabilir düşünmek lazım aklımız bunlar için var .
bazen şamata gırgır içinde karışık yaşansa da herşey gerçeklerin herkes farkındadır kimse dozunu aşmaz sanırım benim düşüncem..he aksi halde aşan olursa da kendi hatasını anlayıp özür dilemesini bilen de yine insanın kendisidir.

saygısı olmayanın sevgiside olmaz ..
Ara
BiRiciGim
hüzüncicegi dogru dedinde ortada laf atma olayi filan yok galiba arkadasimiz aziz yanlis anladi yada o gün alinganlik günüdü istersen konuyu kendin bakabilirsin konu sillinbedeki sadece kitili ve itiraflar bölümünde haksizlik birsey varsa dökelim ortaya konusalim ama bu sekilde konusak bile ne olucaki...
Ara

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  benle dalga m? ge?iliyor? isyanbitmez 7 637 10-13-2006, Saat: 10:42 AM
Son Yorum: CariSmaBoY

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
  Tarih: 05-03-2024, 09:20 PM