:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
insanlarin duygulari oyuncak olmasi dalga gecilmesi!
BiRiciGim
Ya Arkadaslar,
Sitede Bi Takim Olaylar Oldu Bu Son Zamanlar Mesela Can Askerimle Ilgili Ne Oldunu Anlatmaya Gerek Yok Sanirim Tüm Site Anlamisdir Iki Gündür Site Baya Ayaklandi...
Ya Aslinda Bu Biraz Sikayet Olarak Sayilmaz
Ya Insanlarin Duygulari Birden Oyuncak Oluyor Ben Bunu Bi Kere Yasadim Bu Sitede Hayir Kimseyi Ihma Filan Etmiyorum Sadece Söylemek Istedim Biri Birini Sitede Sevdini Itiraf Ediyor Ve Bu Konu Birden Oyuncak Oluyor Ne Bilim Dalga Gecenler Alay Edenler
Insanin Duygulari Oyuncak Degil ki...
Ve Insan Insani Anlamali Idare Etmeli Alay Ederek Dalga Gecmek Cözüm Degilki O Kisinin Davranisi Hosunuza Gitmez Olabilir Yada Konulari Sachma Gelebilir Ama Bu Yüzden Insanlarla Dalga Gecilmezki Her Insanin Bi Sayif Noktasi Vardir Mesela Birinin Kalp Problemi Vardir Ve Kalpi Dayanamaz Alllah Korusun Kalp Kirizi Filanda Gecirebilir Yani Demek Istedim Bu Sitede Bi Daha Kimse Kimseyle Dalga GecmesinSad:Sad Ve Birsey Demek Istiyorsa Bile Özel Mesajla Ve Savgili Sevgili Olarak Iyi Bi Sekilde Ihma Edilse Daha Iyi Olmaz Mi?
Ve Biri Birsey Itiraf Edersede Duygular Birden Oyuncak Olmasin Serseri Icin Acmadim Bu Konuyu Sakin Yanlis Anlasilmasin Böyle Birsey bu Sitede Benim Basima Geldi Eminimki Bazi Arkadaslarinda Basina Gelmistir...

Kalin Saglicakla......
SmileSmileSmileSmileSmileSmile
Ara
CaNaT
halledilmeyecek mesele yoktur yeterki gönüller bir olsun Smile
her şey düzelir bir yoluna girer eninde sonunda
Ara
BiRiciGim
evet öyle ercan
Ara
*Asİ-yÜrEk*
Ablacım herşey yaşanır ve birgün biter yeterki gönüller bir ve sevgi dolu olsun.
Ara
BiRiciGim
evet ablacim ama yasanmamisi daha iyi degilmi.
Ara
*Asİ-yÜrEk*
Tabiiki seni çok haklı buluyorum ben. Zaten senin dediğin hiçbir şeye karşı çıkma gibi bir hakkım yok.
Ara
BiRiciGim
yok estafurlah görende bise sanicakBig Grin utanirdin beni ablacimBig Grin
Ara
*Asİ-yÜrEk*
Aşk olsun ne yaptımda utandın.
Ara
BiRiciGim
karsi cikmam filan ondan...
Ara
*Asİ-yÜrEk*
ben doruyu söledim canım ciğerim ablacım.
Ara

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  benle dalga m? ge?iliyor? isyanbitmez 7 637 10-13-2006, Saat: 10:42 AM
Son Yorum: CariSmaBoY

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
  Tarih: 05-04-2024, 04:58 AM