:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Itıraf Edıyorum..
ÐŽeşaren
can_askerim Adlı Kullanıcıdan Alıntı:Anlaşıldı sizin derdiniz sonunda deli damgasını vurdunuzya helal olsun sizlere tamam madem deli olduğumu düşünüyorsunuz bende ölürümde bir daha bu siteye uğramam bile.

Her Doktora giden deli mi oluyor?! Benim bir çok saglık sorunlarım var, delimiyim şimdi ?

Tekrar yazmış olduğum yorumu gözden geçiririmisin lütfen, yine ister istemez yanlış anlaşılma oluyor, farkettin mi ..

Iste arkadaşların'da demek istediği bu Hasan kardeşim. (:
Ara
Leader
Duygusuz.com'da kişileri rencide edici mesajlar ve huzuru bozmaya yönelik olan tüm mesajlar yasaktır.

Kişiliğe hakaret eden kişilerin kişiliğinden şüphe duyarım. Bu ve benzeri davranışlar sergileyen üyelerin üyeliğini durdurmaktan hiç çekinmem.

Lütfen herkes sınırını ve haddini bilsin.
Yorgun Yürek
SeVDa MaSaLı Adlı Kullanıcıdan Alıntı:uqqalla serseri ve yorgun yürek sizden hele hic beklemezdim ben.
Azracım ben kimse ile dalga felan geçmiyorum beni bilen biliyor zaten ama
yaşına göre davranmıyor canaskerim 20 yaşındaki böyle bir genç normal midir sence sakın yanlış anlaşılmasın yazdıklarım ama serseri haklı ben de haklıyım açtığı konulara iice dikkat edersen zaten ne demek istediğimi anlayabilirsin..
ben şahsım adıma konuşuyorum kimse ile dalga geçmedim...Geçmem de...

Sevda Yüreklim de zaten yazmış psikoloji sorunları var diye bende ona katılıyorum bence bir doktora gidip yardım alabilir...

Ara
BiRiciGim
Tesekürler TolgaSmile
Ara
BiRiciGim
yorgun yürek ben dalga gectiniz demedim sizden beklemezdim dedim dalga gecenler baskalari isimde verip huzursuzluk yaratmak istemem.
Ara
AfrâsyâB
Bu konu alay etmek amaçlı açılmış bir konu değil rahatsızlığını dile getirmiş arkadaşımız kimse farkındaysanız gitsin demiyor.Sadece yaşının verdiği olgunlukla davranmasını istiyor.
Buda onların hakkı diye düşünüyorum...
Ara
BiRiciGim
tesekürler gökhan ama rahatsizligi özel mesajlada dille getirebilerdi sence cokmu hos oldu bu konun itiraflar bölümüne acilmasi? neyse hersey tatliyla baglandina göre sorunda kalmadi.
Ara
AfrâsyâB
Arkadaşım arkadaş isteğini herkesin görmesini istemiş bunun neresi kötü burada hakaret etmemiş başka birşey yapmamış sadece nasıl bişey istediğini söylemiş bunda da haklı olduğunu düşünüyorum.
Ara
BiRiciGim
evet öyle yapmis zaten ama ben sadece fikirimi belirtim arkadasim pek hos olmamis ama konu acilmis bile ellden birsey gelmezSmile
iyi forumlar.
Ara
Leader
Burada kimse kimsenin özgürlüğünü kısıtlayacak istekte bulunamaz Gökhan! Lütfen biraz tarafsız bakmaya çalış olaya. Eğer tarafsız bakamıyorsan hiç bakma.

çikitamuz Adlı Kullanıcıdan Alıntı:Arkadaşım arkadaş isteğini herkesin görmesini istemiş bunun neresi kötü burada hakaret etmemiş başka birşey yapmamış sadece nasıl bişey istediğini söylemiş bunda da haklı olduğunu düşünüyorum.

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  itiraff EdiyorUM :) bEn oNu SeViYoRuMMM Shimariq_Shey 38 2,384 04-15-2022, Saat: 04:40 AM
Son Yorum: wildfang
  bi itiraf daha djseninim 6 426 04-14-2022, Saat: 06:41 PM
  Benden de bi itiraf...Çağlamı Seviyorum...:D coNrad 1 418 04-14-2022, Saat: 01:59 PM
  Itiraf Ediyorum djseninim 23 990 04-14-2022, Saat: 07:45 AM
  Hehehe İtiraf Ediyim Bari... ZeNiTH 32 1,203 04-14-2022, Saat: 03:17 AM

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
  Tarih: 05-09-2024, 06:19 AM