:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Itıraf Edıyorum..
EndLess
evet ıtıraf edıyorum.. Uc Haftadır can askerım adlı uyedın actıgı sacma sapan konuları yuzunden .Sıteye gırmnıyorum..Cok sevdıgım halde duygusudan kopuyorum...Buna tek sebebte can askerım adlı uyedır...

New zaman sıteye gırsem..Sacma bı konuyLa karsılasıyorum ve yorumyapmadan sıteden kacıyorum..Arftık ruh saglıgım bozuldu hgecelerı uyku tutmuyor uyuyamıyorum ıntıhar etmeyı bıle dusndum nolur kurtarın bızı bu ezıyetten SadSadSadSad
Ara
ѕqρα кJмя
elektrikli sandalyeye oturtalım itele.gif
Ara
Yorgun Yürek
Ewet Kartal bende sana katılıyorum...Sad:Confusedmiley13:
Ara
Carizmatic
ѕqρα кJмя Adlı Kullanıcıdan Alıntı:elektrikli sandalyeye oturtalım itele.gif

+1 katılıorum Big Grin
3qéN
Sersi sen ne mußarek ßi insansın Big Grin Duygularımıza tercüman oldun. Saolasın Big Grin
Ara
~uqqaLa~
aLLah razı oLsun ben de birinin bu konuyu açmasını bekLiodm Tongue
Ara
ѕαкℓı@мѕı@η
Serseri127 Adlı Kullanıcıdan Alıntı:
evet ıtıraf edıyorum.. Uc Haftadır can askerım adlı uyedın actıgı sacma sapan konuları yuzunden .Sıteye gırmnıyorum..Cok sevdıgım halde duygusudan kopuyorum...Buna tek sebebte can askerım adlı uyedır...

New zaman sıteye gırsem..Sacma bı konuyLa karsılasıyorum ve yorumyapmadan sıteden kacıyorum..Arftık ruh saglıgım bozuldu hgecelerı uyku tutmuyor uyuyamıyorum ıntıhar etmeyı bıle dusndum nolur kurtarın bızı bu ezıyetten SadSadSadSad

:teytey::teytey::teytey:KesinLikLe katiLiyorum
TskLer Sersi :A::A:
Ara
EndLess
YamuQ Adlı Kullanıcıdan Alıntı:Sersi sen ne mußarek ßi insansın Big Grin Duygularımıza tercüman oldun. Saolasın Big Grin

Evet cok mubaregımdır..SmileSmileSmileSmile

~uqqaLa~ Adlı Kullanıcıdan Alıntı:aLLah razı oLsun ben de birinin bu konuyu açmasını bekLiodm Tongue

ALlah snedende razı olsun ama harbıden uyyamıyom artık

PemBe Adlı Kullanıcıdan Alıntı::teytey::teytey::teytey:KesinLikLe katiLiyorum
TskLer Sersi :A::A:

ben sana tesekkur ederım Pembem..,SmileSmileSmileSmile
Ara
*Asİ-yÜrEk*
Peki o zaman ben gideyim sizde rahat edersiniz bunumu istiyorsunuz.
Ara
BiRiciGim
ben katilmiyorum can askerim duyguzun dalga makarasi oldu resmen gelen giden dalga geciyor rahatsiz olan varsa aldiris etmesin rahatca dolasin can askerim siteyi engeliyen bise yapmiyor ve siz onun konularina sachmada diyemsiniz yeterr ya patladim kusura bakmayin sert ciktim ama yazik ya yazik yemin ediyomki yazik ben aciyorum en azindan dalga bile gecmeyin rahatsiz oluyorsan kendisine mesaj atin yada baska bise ama dalga gecmeyin ben duyguzdan böyle bise beklemezdim burasi bi aile saniyordum her yeni gelenin aranizda yeri var saniyordum ama yanilmisim....
Ara

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  itiraff EdiyorUM :) bEn oNu SeViYoRuMMM Shimariq_Shey 38 2,385 04-15-2022, Saat: 04:40 AM
Son Yorum: wildfang
  bi itiraf daha djseninim 6 433 04-14-2022, Saat: 06:41 PM
  Benden de bi itiraf...Çağlamı Seviyorum...:D coNrad 1 419 04-14-2022, Saat: 01:59 PM
  Itiraf Ediyorum djseninim 23 998 04-14-2022, Saat: 07:45 AM
  Hehehe İtiraf Ediyim Bari... ZeNiTH 32 1,205 04-14-2022, Saat: 03:17 AM

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
  Tarih: 05-09-2024, 02:45 PM