:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Itıraf Edıyorum..
djseninim
bende beklemezdi burası herkese açık bi forum ve insanların kişiliğine saygı duymanız gerekir ya zevkler ve renkler tartışılamaz burda bu konuyu açıp insanları küçük düşüreceğine uyarmayı deneseydiniz ya kusura bakma serserim ama öyleda
Ara
ÐŽeşaren
Arkadaşlar, eminim bu konuda bir çok Üyelerimiz daha vardır rahatsız olan.

Can_Askerim'in bu davranışı; Realden, çevresinden pek ilgi görmemesinden kaynaklanan bir durum, anlaşılan aile ve dost sevgisine muhtac kalmış kardeşimiz. Simdikse sevgi ihtiyacını bizlerde arayıp gidermeye çalışıyor, fakat pek başarılı olamıyor nedeni; Yaşından olgun davranmıyor, Açmış olduğu konular saçma, gereksiz vs. vs. dediğiniz gibi.

Benim şahsi fikrim bu böyle devam edemez, bir tedavi mecbur oldu Kardeşimize, en kısa zamanda bir doktora danışması şart, yoksa netice'de piskolojik sorunlara kadar gidebilir, mazAllah ..
Ara
*Asİ-yÜrEk*
Anlaşıldı sizin derdiniz sonunda deli damgasını vurdunuzya helal olsun sizlere tamam madem deli olduğumu düşünüyorsunuz bende ölürümde bir daha bu siteye uğramam bile.
Ara
~uqqaLa~
sacmaLama yaa aL bi tne daha :S

deLi dien mi oLdu arkadsm?

sadece brz daha ağırbasLı oL diyorz:S
Ara
(¯`•._ αѕιρяєη
Sevda Yürekli Adlı Kullanıcıdan Alıntı:Arkadaşlar, eminim bu konuda bir çok Üyelerimiz daha vardır rahatsız olan.

Can_Askerim'in bu davranışı; Realden, çevresinden pek ilgi görmemesinden kaynaklanan bir durum, anlaşılan aile ve dost sevgisine muhtac kalmış kardeşimiz. Simdikse sevgi ihtiyacını bizlerde arayıp gidermeye çalışıyor, fakat pek başarılı olamıyor nedeni; Yaşından olgun davranmıyor, Açmış olduğu konular saçma, gereksiz vs. vs. dediğiniz gibi.

Benim şahsi fikrim bu böyle devam edemez, bir tedavi mecbur oldu Kardeşimize, en kısa zamanda bir doktora danışması şart, yoksa netice'de piskolojik sorunlara kadar gidebilir, mazAllah ..

katiliyorum sevda yureklim cok haklisin
Ara
BiRiciGim
serseri zaten sen dalga gectin demiyon bazileri gecti siteden isimde vermek istemiyom.
Ara
3qéN
sana deli diyen yoq her doktora giden deli die ßi$e de yoq
ßizim demeye çalı$tıımız i$te tam olarak ßu
ßiz sana ne dioz sen ne annıon.. Lütfen ßiraz dikkat edersen ne demek istediimizi Dooru ßi $ekilde annarsın
Ara
~uqqaLa~
YamuQ'a katıLıyorum Wink

:S
Ara
BiRiciGim
djseninim agzina saglik canim aynen katiliyorum sevda yürekli sanada katiliyorum can askerim bu siteyi begenmis ve paylasimini yapiyor rahatsiz olan aldiris bile etmesin bu foruma herkez girebilir zevkler ve renklerde tartisilmaz eger rahatsiz olan varsa bence daha iyi bi sekilde dile getirebilirdi böyle sertce degil daha sevgili savgili olarak serseri sende kafana takmasan bise olmaz geceleri rahata uyursun.
kimse kiseninin paylasiminada sachma gereksiz filanda diyemez olabilir belki paylasimini begenmiyorsunuz o zaman yorum bile yapmayin ama bu konun acilmasi beni cok üzdü beklemezdim böyle birsey burasi herekeze acik bi forum.
olabilir kendisi belki biraz alingan olabilir ama bunu özel mesaj yolluylada halledebilirdiniz bu konuyu acarak kendisini kücük düsündünüzün farkinda bile degilsiniz bu sabah kisisel resimler bölümünde bi konu gördüm gene tepem ati ama sadece bi yorum yazdim ve ciktim hic takmadim bile sinirlendim hallde ya bu kacincii dayanamadim artik her girdim konuda can askerimle dalgalar alaylar geciliyor sonucta oda bi insan ama ya bende duyguzdan sogdum baya bi site baya degismiz milletle dalga geciliyor duygular birden oyuncak oluyor yani dicek birsey bulamiyorum.
Ara
ѕqρα кJмя
delinin biri kuyuya tas atmıs misali
Ara

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  itiraff EdiyorUM :) bEn oNu SeViYoRuMMM Shimariq_Shey 38 2,385 04-15-2022, Saat: 04:40 AM
Son Yorum: wildfang
  bi itiraf daha djseninim 6 431 04-14-2022, Saat: 06:41 PM
  Benden de bi itiraf...Çağlamı Seviyorum...:D coNrad 1 419 04-14-2022, Saat: 01:59 PM
  Itiraf Ediyorum djseninim 23 995 04-14-2022, Saat: 07:45 AM
  Hehehe İtiraf Ediyim Bari... ZeNiTH 32 1,205 04-14-2022, Saat: 03:17 AM

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
  Tarih: 05-09-2024, 12:44 PM