:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Itıraf Edıyorum..
ѕαкℓı@мѕı@η
can_askerim Adlı Kullanıcıdan Alıntı:Peki o zaman ben gideyim sizde rahat edersiniz bunumu istiyorsunuz.

Gitmeni deiL saçma sapan konuLar açmani istemioruz (.
Ara
EndLess
can_askerim Adlı Kullanıcıdan Alıntı:Peki o zaman ben gideyim sizde rahat edersiniz bunumu istiyorsunuz.

Sana gıt dıyen oldumu yasının olgunlugunda davran..Sert tepkı vermek ıstemem sana azcık yetıskın gıbı davran 2 yasındakı cocuk gıbı deguıl...WinkWinkWink
Ara
BiRiciGim
uqqalla serseri ve yorgun yürek sizden hele hic beklemezdim ben.
Ara
BiRiciGim
ya kimse kisenin davranislarina karisamaz siz bundanmi rahatsizlik duyuyorsunuz?
Ara
CReATuRE
Can Askerim ben seni defalarca uyardım 1 değil 2 değil 3 değil defalarca uyardım ama sen kafanın doğrultusunda gidiyorsun...

Kendini topla ve yaşının adamı ol yeter...
*Asİ-yÜrEk*
SeVDa MaSaLı Adlı Kullanıcıdan Alıntı:ya kimse kisenin davranislarina karisamaz siz bundanmi rahatsizlik duyuyorsunuz?

Abla boşver yaa ben kökten çözümü yukarıda sana msnde belirttiğim gibi belirttim zaten.
Ara
EndLess
SeVDa MaSaLı Adlı Kullanıcıdan Alıntı:uqqalla serseri ve yorgun yürek sizden hele hic beklemezdim ben.

Sacma bı konu varsa ortada bunu elestırırım ..Elestırıler ınsanları olgunlastırı ezmez..Belkı bu konu acıldıgı ıcın o kendıne cekı duzen verıcek ınsanlşar benden rahatsız oluyo dıcek ben artık böle yapmım dıcek ve bı gun bana hak verıcek..SmileSmileSmile

benımd3 esorunum varsa benım ıcınde acılsın emın ol saygıyla karsılarım.Benım onunla sorunum yok azra..KLımseyle yok benı bılen bılır..SmileSmileSmile
Ara
BiRiciGim
serseri billiyorum seni ama ben üzüluyom herkez alay ediyor dalga geciyor belki konularindan rahatsiz oluyorsunuz ama biraz sabir etipte aldiriz etmeseniz olmaz mi aslinda pekte sachma konu acmiyor farketime göre dostluk bölümüne bi kac bise ekliyor ve sirr paylasimi yapiyor sachma buldunuz konular neyki bari belirtinde o zaman kendine biraz ceki düsen verir ama siz haksizlik yapiyorsunuz ve cok sert ciktiniz mesela aziz adamini ol filan insalllah düzelir bu konu ve kimse üzülmez incilmez.
Ara
EndLess
SeVDa MaSaLı Adlı Kullanıcıdan Alıntı:serseri billiyorum seni ama ben üzüluyom herkez alay ediyor dalga geciyor belki konularindan rahatsiz oluyorsunuz ama biraz sabir etipte aldiriz etmeseniz olmaz mi aslinda pekte sachma konu acmiyor farketime göre dostluk bölümüne bi kac bise ekliyor ve sirr paylasimi yapiyor sachma buldunuz konular neyki bari belirtinde o zaman kendine biraz ceki düsen verir ama siz haksizlik yapiyorsunuz ve cok sert ciktiniz mesela aziz adamini ol filan insalllah düzelir bu konu ve kimse üzülmez incilmez.

Benım ıcın ınsanlar degerlıdır ne olurlrsa olsunlar dalga gecmem kımseyle..Bu konuda dalga amaclı degıl...Bı nevı elestırı..SmileSmileSmileSmile
Ara
~uqqaLa~
yaa ama ben de gitmesinden yana diiL, daha mantıkLı dawranması yanındayım:S

yani herşeyde aLıngaLıı söz konusu oLuo ve miLLet daLga geçio:S öyLe oLmasndansa böyLebi konuyLa uyarıLması daha ii die düşünüyrm :S
Ara

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  itiraff EdiyorUM :) bEn oNu SeViYoRuMMM Shimariq_Shey 38 2,385 04-15-2022, Saat: 04:40 AM
Son Yorum: wildfang
  bi itiraf daha djseninim 6 437 04-14-2022, Saat: 06:41 PM
  Benden de bi itiraf...Çağlamı Seviyorum...:D coNrad 1 420 04-14-2022, Saat: 01:59 PM
  Itiraf Ediyorum djseninim 23 1,011 04-14-2022, Saat: 07:45 AM
  Hehehe İtiraf Ediyim Bari... ZeNiTH 32 1,205 04-14-2022, Saat: 03:17 AM

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
  Tarih: 05-09-2024, 10:01 PM