:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Dün Gece Agladim
BiRiciGim
yok ablacim ondan degil bosver chatlaq benim bi hafta oluyor ve daha gecmedi! amin insalllah sagoll güzel dileklerin icinSmile
Ara
*Asİ-yÜrEk*
Ya abla üzülme diyorsun ama benim elimde değil üzülmemek anlıyorum seni hayattan bıkmanı gerektiren bir şeyler geçmiş yaşamından ama sırf bunun için ağlayıpta kendini neden üzüyorsunki ben sana şunu anlatmaya çalışıyorum gün gelevek bu yaşadıkların gözünün önüne gelecek ve güleceksin o nedenle ağlama lütfen benden sana kardeş önerisi ama yinede sen bilirsin.
Ara
BiRiciGim
sagol ablacim ama benim icin üzülmeSmile
Ara
CReATuRE
Azra be seninle gerekeni konuştum ve herşeyin düzeleceğine eminim canım merak etme ve kendini hiçbirşey için sıkma...İçinden ağlamak geliyosa ağla hışkıra hışkıra , gülmek geliorsa kahkahalar at..Ama kendini hiçbirşey için sıkma ve hayatta hiçbirşeyi oluruna bırakma zorlukların üstüne yürü karşına çıkan duvarları yık geç dimdik ayakta dur,unutmaki zayıf insanlar kaybetmeye mahkumdur ve sen benim için çok güçlü bir insansın...Hayat rüzgarının seni savurup girdabına almasına izin verme...Sen o rüzgarı yönet ve her zaman bu böyle sürsün...

Kal sağlıcakla...
BiRiciGim
sagoll canim sen olmasanda belki simdiye daha fena küsmüstüm ama eminim senin icin düzelicem geri gülücem insalllahSmile icimden suanda ne geliyorsa onu yapiyom zatenSmile sagol herseyin icin tekrardanSmile
Ara
simla
sevda masalı,neden ağladığını tam olarak bilmiyorum eğer aşk içinse,aşk için dökülen gözyaşlarına yazık derim ve çok üzülüyorum artık.ben tam 5 sene boyunca sevdiğime kavuşamadım diye ağladım.sebebi ailemin evlenmemize izin vermemesiydi ve uzak şehirlerdeydik.şimdiki aklım olsa o gözyaşlarını dökermiydim diyorum ne aptallık yapmışım diyorum,şimdi o insanla evliyim.5 sene dile kolay.her şey gelip çekiyor.sadece sen kendine yapıyorsun yani olan sadece sana oluyor,kimseye değil.düşündümki hayat bizleri sınıyor böyle böyle.bu gibi durumlarda güçlü olmalıyız.sevdiklerimize tutunmalı onlardan destek almalıyız.kendimize doğacak çocuklarımız ve tüm yakınlarımız için iyi bakmalıyız.onların bizlere ihtiyacı olacak.
Ara
riukeen
Ağlamakta gülmek kadar güzeldir.. Smile
Ara
BiRiciGim
simla cok tesekür ederim ama bi erkek icin degil baska bi sebeb antisos evet aynen öyle rahatliyor insanSmile
Ara
chatlaq
''Ağlamakta gülmek kadar güzeldir''

Tongue €vet ßazen ağLamak ii geLi0 (:
Ara
BiRiciGim
evet öyledirrBig Grin
Ara

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Dün Gece Intihar Etmek Istemiştim *Asİ-yÜrEk* 31 2,199 06-21-2008, Saat: 09:52 PM
Son Yorum: cehennem22

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
  Tarih: 05-09-2024, 12:35 PM