:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Dün Gece Agladim
BiRiciGim
aa niyee ne oldu denizcim:S
Ara
HIÇKIRIK
ya öncekileri bilmiyorumda dün annmele tartıştım dün ölüyodum dükkanda kimse yoktu yanımda kalbime arı birden girdi ve nefes almadım annem de evde ban aalaycı şekilde davranıyo zaten konuş konuş yeter ya bişey söylemem lazım sana dedim ne söylicekmişisin falan ya asksın dükanda ölüyodum biliyomusun dedi ölseydin dedi bana
bende bağırarak zaten ben bu ede bir hiçim kurtulmak için günlşeri sayıyosunuz falan diye odama gittim yattım hemen ya çok kötü oldum hala daha ağlıyorum ağlamamk için kendimi zor tutuyorumSad Sad
Ara
BiRiciGim
hmm olur canim aile aranizda böyle seyler annen sinirden demistir yoksa sana niye ölseydin desinki bi anlik sinir ben bile cucuklarima bazen kiziyorum ama sonra pisman oluyorum anne yüregi iste oda pismandir ve senden özür dillicek buna eminim takma gelir gecerSmile
Ara
HIÇKIRIK
SeVDa MaSaLı Adlı Kullanıcıdan Alıntı:hmm olur canim aile aranizda böyle seyler annen sinirden demistir yoksa sana niye ölseydin desinki bi anlik sinir ben bile cucuklarima bazen kiziyorum ama sonra pisman oluyorum anne yüregi iste oda pismandir ve senden özür dillicek buna eminim takma gelir gecerSmile

benim annem bana karşı hep öyle
şu anda zaten nefes almakta zorlanıyorum çok kötüyüm bugunlerde
onuntek kızı kardeşim başka kimse yokSad
Ara
Shrewish
Sevda MasaLı ağLayacağın zaman beni de çağır.BirLikte ağLayaLımBig GrinBig Grin
ALay değiL ciddi anLamda söyLüyorum.
Yaşama sevinci oLmayan benim gibi birisini görürsen beLki de kendi durumunu unutursun ...................................
Ara
BiRiciGim
yoo benim halla öyle bisey görünce hemen kayip ediyorum yasama sevincimi sanki dünyanin sonu gibi
denizcim annen isteyerek yapmiyodur eminim...
Ara
HIÇKIRIK
tabi ya tabi hep öyle derler zaten artık bunalıyorum biliyomusun azra beni hayattan soğutan annem
Ara
BiRiciGim
aynen bende cok sogdum biktim yasamaktan icime o huzursuzluk yine geldiSadSad
Ara
chatlaq
ßende trtıştm bgn durup durrKeN Tartşma Çıkarıo hmde hç bşi srun değiLken sonra sUç bİze kLıo kndini hkLı çkarıo hep oLan şeyLér AngrySad
Ara
BiRiciGim
ya üzülmeyin chatlaq sende üzülme canim anlatmak istersen herzaman yanindayim unutma..
Ara

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Dün Gece Intihar Etmek Istemiştim *Asİ-yÜrEk* 31 2,198 06-21-2008, Saat: 09:52 PM
Son Yorum: cehennem22

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
  Tarih: 05-09-2024, 08:18 AM