:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
ÖLMEK için çok güsel bi gün
chuLsuzz péri!
tek başına kalıpp kafanı dinlemek sonrada ÖLMEK ne ka güsel bi duygudur şu an o duyguyu yaşamak istiorum
Ara
(¯`•._ αѕιρяєη
aaaa cok haklisin havada sguk bencede ol sen cok guzel bi gun sonra sorgu sual melekleri geldigindede ALLAHA NEDEN ISYAN EDIP CANINA KIYDIN dedigindede olmek icin cok guzel bir gun oldugunu dusundum dersin (hey Allahim ya sayiylami veriosun bi bilsem)
Ara
chuLsuzz péri!
sanırım sayıyla beni anlamkk zordur sayıyla diyipp geçiştirekk
Ara
CReATuRE
biraz daha böyel düşünmeye başlarsan gökçe yanına gelip o duyguyu sana ben tattıracağım...Bir daha böyel bir konu açmayacaksın ve bu lafı bile ağzına almayacaksın tamam mı ???

Eğer ki sen kim oluyosun dersen ve beni ezip geçersen o zaman bişey diyemem sana...
chuLsuzz péri!
öle bişey demem ama bu gün çokk kötü geçiyoo ne yapıosam istem dışıı:S:S:S
sanırım çevrimdışıyım:S:S
Ara
CReATuRE
biz seninleyiz sende bizimle...Beni kenara atmayıpta yanımda olduğun için çok tşk ederim WinkWinkWink

hayatta her zaman olur zor dönemeçler ve beynimiz virüs kapar saçma sapan düşnceler kaplar yüreğimizi..Bizde bu dönemde kendimize format atıp yenilenmeliyiz o virüslerden kurtulmalıyız WinkWink
chuLsuzz péri!
format atamayı bilmiorumm sakin te başıma ii olar yha
Ara
(¯`•._ αѕιρяєη
insanoglu yalniz gelir bu dunyadan ve yalniz gider bunu hic unutma giderken kimse bende seninle geleyim demez o yuzden hayata simsiki tutun hayati sevki hayat senden biksin sen hayattan deil olmasi gerektigi gibi yasave herseyi olmasi gerektigi gibi yap + boyle sikintili zamanlarindada allaha sigin ve dua et seni tek rahatlatacak ruhuna tek iyi gelecek sey bu emin ol Wink
Ara
chuLsuzz péri!
uffhh moralman btiğim burda olan olaylar beni daha da bitirdiii hayat anlamsızz yha boş yaşıorummmsebepsizz sefilmiorummm sıkılıorumm:S:S
Ara

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Unutma. Dostumsun sen. neredeysen, orda ölmek isterim. blue_belial 4 565 03-30-2009, Saat: 08:39 PM
Son Yorum: blue_belial
  Ölmek Istiyorum! BiRiciGim 24 1,414 06-19-2008, Saat: 09:35 PM
Son Yorum: BiRiciGim
  burası sparta askerlik yapmak için... dan biyer asi_cocuk 1 395 01-05-2008, Saat: 11:03 AM
Son Yorum: CaNaT
  ÖLMeK İsTiYoRuM!!!!!! DaNGeR 11 1,412 08-04-2007, Saat: 03:30 PM
Son Yorum: adyge55
  Ali benim için bittin... Chatlak 26 1,300 08-03-2007, Saat: 12:58 PM
Son Yorum: Chatlak

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
  Tarih: 05-03-2024, 12:25 PM