:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Ali benim için bittin...
Chatlak
Ali benim için yoksun artık...Her ne kadar inkar da etsen sana inanmıyorum...
Ben anlıcağımı anladım...Sen de beni unutursun emin ol takma kafana...Sana mutluluklar..(istediğin kişiyle)SadSad
Ara
PCKoPaT
Oooowwf :S:S ßi aLdatma mı SöZ konuSu Cool
Âh be.
Ara
Chatlak
Ben öyle diyorum ama o inkar ediyor..istesem de inanamıyorum...
Ara
Qetesh
[COLOR="Black"]üzülme hemşom...
[/COLOR]
Ara
Chatlak
Öyle diyorsun da kolay mı ya..Ama takmamaya çalışıyorum...2 günlük,sonra herşey biter bende...
Ara
KoLera
Sad Sad :'( off offff
Ara
PCKoPaT
herkeS dertLi Big GrinBig Grin
Âh be.
Ara
Qetesh
Chatlak Adlı Kullanıcıdan Alıntı:Öyle diyorsun da kolay mı ya..Ama takmamaya çalışıyorum...2 günlük,sonra herşey biter bende...

[COLOR="Black"]2 günlük dedin olmadı şimdi...seven bi insan sevdiği kişiyi 2 günde nasıl unutur, gerçi yaptıklarını düşününce unutulur ama bu kadar emin konuşmamak gerekir...
sebebide tam bilmiyorum ama aldatılma var diyon, ama neden aldattı bu çocuk seni hiç düşündünmü...
hiç sebebini sordunmu...belkide seni aldattığı kişide sende olmayan başka bişey buldu...
şunu söylim erkekler içinde geçerli bayanlar içinde, karşınızdaki insanı iyice tanımadan saçma sapan aşklar peşinde koşmayın...size aşkını ispatlasın,
güven sağlasın, sevdiğ için bazı şeyleri yapabilsin, ondan sonra ciddi bi ilişkiye başlayın...karşılıklı güven çok önemli, sende git bi konuş, aldatmışsa bile neden aldattın de...zaten o laf ona tokat gibi gelecektir...
[/COLOR]
Ara
_PESİMİST_
katılıorum bacımm sana --- unut gitsin ya bunlarla mı uğraşcaz...
herkes istediğiyle mutlu olsun..
umarım mesaj ulaşmıştır...
Ara
EndLess
belkı yanlıs bı sey söluyo olabılrıım ama sunu bılkı ıyı sındıırlmemıs bır ask ucuncu kısılere devamlı muhtactır eger sen karsındakıne guven duymadıgını hıssettırıyorsan o baskasına gıder..... bana guvenmeyen bırının yanında ısım olmaz gııb bır dusunce hakımdır onemlı olan karsındakıne guven duyman ve bunu ona hıssettırmen hıssettırıemıyosan oda basaklarına gıdebılrı
Ara

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  ÖLMEK için çok güsel bi gün chuLsuzz péri! 8 605 03-01-2008, Saat: 07:37 PM
Son Yorum: chuLsuzz péri!
  burası sparta askerlik yapmak için... dan biyer asi_cocuk 1 395 01-05-2008, Saat: 11:03 AM
Son Yorum: CaNaT
  Yalancilar Için sudenaz 10 934 07-21-2007, Saat: 03:47 AM
Son Yorum: TutkuM

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
  Tarih: 05-04-2024, 09:59 AM