:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Aşk Ve sevda biraz saçma ama kusura bakmayın acemiyim bu tür şeylerde
*Asİ-yÜrEk*
Ben her zaman şunu düşünmüşümdür aşk ve sevdayı neden iki öpücük yada bir çift söz yada neden çok basit bir şey sayıyorlar aşk sizce nedir bence aşk bir kişiye bağlanıp ömür boyu o kişiyle yaşamak her sırrını onunla paylaşmak o kişiye karşı duygularında işte benim sevgim bu kişiye diye o kişiye tamamaiyle ona kendini adamak o kişi için canını bile ortaya koymaktan çekinmemek demektir şunu söyleyebilirmisiniz sevmek aşksa aşk nedir?yada aşk sevmekse sevmek nedir? tamam seversiniz ama sevmeninde bir sürü şekli vardır her sevgiye aşk diyemeyiz aşk çok hassastır mesela diyelimki ben forumdan birini seviyorum ama bu aşık olduğum anlamına gelmez aşk o kadar basit değil ben illla birini seviyorsam aşığım manasına gelmez önemli olan aşk dediğimiz şey kalbin kimin için atıyorsa o kişi için aşığım diyebilmektir sizde itiraf edebilirsiniz saklayarak daha fazla acı çekmektense aşkıızı burada anlatabilirsiniz mesela ben tomurcuğu seviyorum saklamıyorum ama onun bundan haberi yok ama eninde sonunda olacak ben forumdan onu seviyorum ama basit bir sevgi değil aşk duygusu.
Ara
The jøkéЯ™
Sen harßi a$ık olmu$Sun Big Grin

qecmi$ oLSun ßiLader Big Grin

saolasın qüzeLdi (:
Ara
GizLiDüŞž
Aşk yaşamaktır,aşk yaşatmaktır.
Ara
*Asİ-yÜrEk*
Ben aşkı böyle anlatmaya çalıştım gizlidüş senin açıklamanada teşekkür eder ve saygı duyarım.
Ara

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Bu Kadarm? Ucuz Bu Sevda ... Firari Fırtına 6 769 04-01-2022, Saat: 11:22 PM
Son Yorum: wildfang
  ..son sevda Frezya 2 584 08-01-2016, Saat: 01:08 PM
Son Yorum: Frezya
  biraz hüzün biraz yüzün geldi ellerimee.... kimsesiz16 1 754 06-04-2009, Saat: 06:56 PM
Son Yorum: ufuk_can
  Sevda Yürekli'ye Hitaben ... Firari Fırtına 19 1,564 07-24-2008, Saat: 07:38 PM
Son Yorum: ÐŽeşaren
  Bir Sevda YoLunda Yürüyorum.... ÐŽeşaren 19 1,903 02-06-2008, Saat: 11:34 PM
Son Yorum: ÐŽeşaren

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
  Tarih: 03-29-2024, 07:57 AM