:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Eski Sevgiliniz Aylar Sonra Size Seni özledim Diye Mesaj Atsa Cevabiniz Ne Olurdu
*Asİ-yÜrEk*
Benimkisi biraz karışık sevdiğimi ailesi zorla başkasıyla evlendirdi bana seni çok özledim aşkım die mesaj attıbende sen bunları eşine söle dedim ve mutluluklar dilerim deyip turkcell hattımı saklayıp avea kullanmaya başladım.
Ara
Patikli_Penguen
Delikanli_yurek Adlı Kullanıcıdan Alıntı:her şey gönlünce olsun.
Tesekür herkesin gönlünce olsun hersey
Ara
Patikli_Penguen
Delikanli_yurek Adlı Kullanıcıdan Alıntı:Benimkisi biraz karışık sevdiğimi ailesi zorla başkasıyla evlendirdi bana seni çok özledim aşkım die mesaj attıbende sen bunları eşine söle dedim ve mutluluklar dilerim deyip turkcell hattımı saklayıp avea kullanmaya başladım.
allah sabır wersin
Ara
*Asİ-yÜrEk*
Vallaha hiç üzülmüyorum.
Ara
SABIRLI
hayatımda birileri oldu ama unutamadığım tek bir kişi oldu.bazı ortamlarda karşılaşmak zorunda kalıoruz,iş icabı,canım acıo ama öle bi msj atsaydı,herhalde resmi cvp verirdim.iş ilişkisine zarar vermeden.fakat şunu mutlaka yazardım.dil yarası kapanmıyor,artık bizim içinçok geç olurdu.oda yaptıklarını sölediklerini bildiği için,susardı ve konu kapanırdı.gurur aşkı ziyan eder.malesef
Ara
SABIRLI
arkadaşlar konu oyunun dışına taştı biraz galiba ksr bakmayın
Ara
chuLsuzz péri!
basarım küfürüüBig GrinBig Grin
Ara
ѕαкℓı@мѕı@η
Geç kaLmadin mi özLedigini söyLemek için SenCe ???
Ara
*Asİ-yÜrEk*
Eğer buna inanacağımı düşünüyorsan yanılıyorsun özleyecek olan insan gidip başkası ile evlenmezdi.birde düğününe davet etmezdi
Ara
Seyduna
............ Bunu yeni Farketdiysen Hiç farketmemeni tercih ederdimm.....!!!!!!!!!!!!!
Ara

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  bu kelime size neyi hatırlatıyor CaNaT 248 8,222 04-10-2022, Saat: 07:14 AM
Son Yorum: wildfang
  biri size çok çirkin oldugunuzu söylese,tepkiniz nasıl olurdu??? lover 84 3,077 04-05-2022, Saat: 02:36 AM
  Kullanıcı adlarınız size ne ifade ediyor... lover 5 589 04-04-2022, Saat: 02:12 PM
  Seni Seviyorum! Ñ•qρα кJмя 617 10,896 04-03-2022, Saat: 12:22 AM
  Eski - Yeni Duygusuzlar, Nerede Beyaz 12 1,404 05-18-2021, Saat: 02:53 PM
Son Yorum: Gü-lŞ«m-se

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
  Tarih: 05-04-2024, 05:44 AM