:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Eski Sevgiliniz Aylar Sonra Size Seni özledim Diye Mesaj Atsa Cevabiniz Ne Olurdu
*Asİ-yÜrEk*
ARKADAŞLAR EÄžER ESKİ SEVGİLİNİZ AYLAR SONRA SİZİN TELEFONUNUZA SENİ ÖZLEDİM DİYE MESAJ ATSAYDI CEVABINIZ NE OLURDU HADİ BAKALIM KOLAY GELSİN.
Ara
The jøkéЯ™
Allah Razı oLsun oLurdu Big Grin
Ara
Afrodisiac
Oyle dedınde gecen hafta eskı kız arkadasım mesaj atı

"askım nepıoosun yarın işlerini hallet erken nette gır senı coq sewıomm hala senı unutmadım" faln fılan ama benı terk etıgı ıcın ters ters mesaj atım Big Grin
Ara
djseninim
kimden gelceğine bağlı hANgisindenBig Grin
Ara
EndLess
.... Cvpsız KaLırdı....Cunku eskı eskıde kalmıstır...SmileSmileSmileSmileSmile

Zaten ÖLE bısye OLma ıhtımalı yok artık..Hattımı numaramı feLan degıstırdım...Big GrinBig GrinBig Grin
Ara
*Asİ-yÜrEk*
benim cevabım bunu beni kandırmadan önce düşünecektin derdim ve hattımı değiştirirdim tıpkı turkcell hattım varken avea ya geçtiğim gibi.çünkü başımdan böyle bir olay geçti.
Ara
Shrewish
Hiç cevap vermem, aLmamışım gibi davranırım
Ara
:: CiMCiMe ::
Cevap vermezdim..Zaten hatımı değiştirdim ondan sonra bana ulaşabileceği her türlü yolu kapattım Smile

Giden gitmişitir gittiği gün bitmiştir ben gideni değil giden beni kaybetmiştir...Wink
Ara
CReATuRE
Eğer ayrılışımız kötü bir şekilde bitmemişse,onu gerçekten sevmişsem ve o an hayatımda biri yoksa bende özlediğimi söyleyebilirim,ama bişeyi unutmamak atlamamak şartıyla...Onun samimiyetine ve doğruluğuna inandıktan sonra...
3qéN
Allah ßelanı versin. Onca lafı söyledikten sonra ßu ne yüzsüzlük...
Ara

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  bu kelime size neyi hatırlatıyor CaNaT 248 8,182 04-10-2022, Saat: 07:14 AM
Son Yorum: wildfang
  biri size çok çirkin oldugunuzu söylese,tepkiniz nasıl olurdu??? lover 84 3,059 04-05-2022, Saat: 02:36 AM
  Kullanıcı adlarınız size ne ifade ediyor... lover 5 579 04-04-2022, Saat: 02:12 PM
  Seni Seviyorum! Ñ•qρα кJмя 617 10,869 04-03-2022, Saat: 12:22 AM
  Eski - Yeni Duygusuzlar, Nerede Beyaz 12 1,383 05-18-2021, Saat: 02:53 PM
Son Yorum: Gü-lŞ«m-se

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
  Tarih: 04-25-2024, 04:05 AM