:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
ben artık büyüdüm :D
kı@ymı@k=)
Nblhjvbkh bkhjbljl
Ara
The jøkéЯ™
18 ya$ınamı qirdin Big Grin
Ara
kı@ymı@k=)
The jøkÃ©Я™ Adlı Kullanıcıdan Alıntı:18 ya$ınamı qirdin Big Grin

18 e gireli 6 ay oldu doldurmaya 6 ay var Big Grin doğal olarak Big Grin yaşım değil karakterim büyüdü aklım büyüdü Big Grin
Ara
speedy_girl
icon10.gif aM!n . s€N g€L!Rk€N ß!z tR€nL€ g€ç!YoRdUk JnM icon10.gif y€N! ya$InIn SaNa UmUtLaRıNı G€rÇ€kL€$t!Rm€Nd€ YArDıMcI , a$KıNdA sAdAkAt!n! , a!L€nD€ S€vg!n! , SağLıÄžıNdA dOrUğU , yA$aMıNdA k€$K€s!zL!ğ! D!L!YoRuM SmileSmileSmile
Ara
kı@ymı@k=)
speedy_girl Adlı Kullanıcıdan Alıntı:icon10.gif aM!n . s€N g€L!Rk€N ß!z tR€nL€ g€ç!YoRdUk JnM icon10.gif y€N! ya$InIn SaNa UmUtLaRıNı G€rÇ€kL€$t!Rm€Nd€ YArDıMcI , a$KıNdA sAdAkAt!n! , a!L€nD€ S€vg!n! , SağLıÄžıNdA dOrUğU , yA$aMıNdA k€$K€s!zL!ğ! D!L!YoRuM SmileSmileSmile

yeni bir yaşa girmedim Big Grin iyi dileklerin için teşekkür ederim Big Grin umarım seninde tren raydan çıkmaz sonuçta ilerde bizi neyin beklediğini bilmiyoruuz bu hayatın üstesinden sapasağlam tertemiz ve iç huzuruyla gelmen dileğiyle ...
Ara
speedy_girl
((UYFOR)) Adlı Kullanıcıdan Alıntı:yeni bir yaşa girmedim Big Grin iyi dileklerin için teşekkür ederim Big Grin umarım seninde tren raydan çıkmaz sonuçta ilerde bizi neyin beklediğini bilmiyoruuz bu hayatın üstesinden sapasağlam tertemiz ve iç huzuruyla gelmen dileğiyle ...

rAyI ߀L!rL€y€N + kOnTrOL €d€N ß!L!rK!$! !s€ : ßuNdA !Ç!m RaHaT eV€t ß!zL€r! N€y!N ߀kL€d!ğ!n! ß!L€m€Y!z LaK!N hAyAtIn PoZ!t!F yÖnL€r!n! KaVrAyIp LEh!m€ Ç€v!rM€k €L!mD€d!R jNm ߀N!M Smile t€m€Nn!L€r!N !Ç!n $üKrÜm DuYuYoRuM sAoL ß!TaN€m Smile
Ara
The jøkéЯ™
ßirazda ßana Dua Edin yawww Big Grin
Ara
kı@ymı@k=)
The jøkÃ©Я™ Adlı Kullanıcıdan Alıntı:ßirazda ßana Dua Edin yawww Big Grin

hayat içinden geçirdiğinn tüm güzellikleri her sabah kapına biir biiir bıraksınn güne hep umutla sevinçe başlaa Big Grin
Ara
The jøkéЯ™
eyw. UyFor Big Grin
Amin Seninde Canım Cierim Big GrinBig Grin
Ara
kı@ymı@k=)
speedy_girl Adlı Kullanıcıdan Alıntı:rAyI ߀L!rL€y€N + kOnTrOL €d€N ß!L!rK!$! !s€ : ßuNdA !Ç!m RaHaT eV€t ß!zL€r! N€y!N ߀kL€d!ğ!n! ß!L€m€Y!z LaK!N hAyAtIn PoZ!t!F yÖnL€r!n! KaVrAyIp LEh!m€ Ç€v!rM€k €L!mD€d!R jNm ߀N!M Smile t€m€Nn!L€r!N !Ç!n $üKrÜm DuYuYoRuM sAoL ß!TaN€m Smile

başarabiliyosan ne mutlu sana ölmek isteyenler hayattan bezenler var hayat onların malzemesinden çalıyo demekkiii bişey değillll sende sağollBig Grin
Ara

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  saclarım yok artık blue_belial 28 1,809 04-08-2022, Saat: 12:41 AM
Son Yorum: wildfang
  artı ıtıraf edıyorum benım bi sefgılem bıle yog ve artık kendıme güven müven kalmadı sudenaz 40 2,629 07-16-2008, Saat: 08:42 PM
Son Yorum: £mr£
  Arkadaşlar çok Düşündüm Artik Bunu Itiraf Etmek Istiyorum *Asİ-yÜrEk* 59 3,545 04-08-2008, Saat: 11:24 PM
Son Yorum: Seyduna
  İtiraf ediyorum artık yaşamak istemiyorum. *Asİ-yÜrEk* 58 2,716 03-22-2008, Saat: 02:39 AM
Son Yorum: piko
  Itiraf Ediyorum Artik Dayanacak Gücüm Kalmadi *Asİ-yÜrEk* 3 527 03-03-2008, Saat: 05:54 PM
Son Yorum: GizLiDüŞž

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
  Tarih: 05-09-2024, 05:14 PM