:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
g?sel s?zl? nickler de war
Rüya Güzeli
1-a?k bir havuzdur i?inw aptallar d??er ama beni ittiler
2-k???nda kot pantolon elinde yetmi?lik ?i?e u senin yapt?g?n delikanl?l?k deil k?z?m delikanl?ysan ayakta i?e
3-sanal a?klar?n k?z?(adam?)yalan a?klar?n kral? olduk
4-sen g?lllere ?zenme g?ller sana ?zensin ?zme tatl? can?n? sen g?llerden g?zelsin
5-g?zel olur ist. insan? i?lerinde biri war y?z?ne bakamam kim bilir belkide a??g?m
6-baz? insanlar k?rlarda gelinciklerin pe?inden ko?arken ayaklar?n?n alt?nda ezilen k?r ?i?eklerini g?remezler
7-bir zmanlar senin i?in aglard?m bi zamanlar senini i?in d?nyay? yakard?m ama ?imdi ?erefsizimki senin i?in bi kibrit bile ?akmam ??nk? degmezsin!
8-deger werdiign insanlar?n bir g?n werdigin degere lay?k olmad?klar?n? anlarsan b?rak sen ?z?lme onlar utans?n
9-a?k?n g?z? k?rse g?zl?k taks?n paras? benden
10-b?t?n k?zlar ?i?ek olsun ar? olmassam namerdim
11-sewmekten sonra en b?y?k mutluluk sewgiyi itiraf etmektir(DEWAMI YARINA)
Ara
Rüya Güzeli
1-a?k bir havuzdur i?inw aptallar d??er ama beni ittiler
2-k???nda kot pantolon elinde yetmi?lik ?i?e u senin yapt?g?n delikanl?l?k deil k?z?m delikanl?ysan ayakta i?e
3-sanal a?klar?n k?z?(adam?)yalan a?klar?n kral? olduk
4-sen g?lllere ?zenme g?ller sana ?zensin ?zme tatl? can?n? sen g?llerden g?zelsin
5-g?zel olur ist. insan? i?lerinde biri war y?z?ne bakamam kim bilir belkide a??g?m
6-baz? insanlar k?rlarda gelinciklerin pe?inden ko?arken ayaklar?n?n alt?nda ezilen k?r ?i?eklerini g?remezler
7-bir zmanlar senin i?in aglard?m bi zamanlar senini i?in d?nyay? yakard?m ama ?imdi ?erefsizimki senin i?in bi kibrit bile ?akmam ??nk? degmezsin!
8-deger werdiign insanlar?n bir g?n werdigin degere lay?k olmad?klar?n? anlarsan b?rak sen ?z?lme onlar utans?n
9-a?k?n g?z? k?rse g?zl?k taks?n paras? benden
10-b?t?n k?zlar ?i?ek olsun ar? olmassam namerdim
11-sewmekten sonra en b?y?k mutluluk sewgiyi itiraf etmektir
12-a?k g?l? dikeniyle avu?lamaya benzer elin kanar ama g?l? b?rakmaya k?yamazs?n
13-ben daha a?ka boyun egecek kadar k???lmedim
Ara
pusat41
su 2. yi cok begendım msnyede nıck olarak aldım paylasımın için saol
Ara
ozlem_66
kıçında kot pantolon elinde yetmişlik şişe u senin yaptıgın delikanlılık deil kızım delikanlıysan ayakta işe

hehehheSmile) super yaaa tskler cnm
Ara

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  EN Kral Nıckler KAÇIRMA BAKKK :))) experiance 7 938 04-10-2022, Saat: 05:21 PM
Son Yorum: wildfang
  süperr nickler bakmadan geçmeyin gizemustafa 0 1,488 05-01-2007, Saat: 02:00 PM
Son Yorum: gizemustafa
  romantik nickler agirdelikanli 1 4,215 11-23-2006, Saat: 02:29 PM
Son Yorum: *TATLI BELA*
  g?zel s?zl? nickler 2 Rüya Güzeli 7 1,659 11-13-2006, Saat: 08:10 PM
Son Yorum: Son Noktam

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
  Tarih: 05-02-2024, 02:24 AM