:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi

Orjinalini görmek için tıklayınız: g?sel s?zl? nickler de war
Şu anda (Arşiv) modunu görüntülemektesiniz. Orjinal Sürümü Görüntüle internal link
1-a?k bir havuzdur i?inw aptallar d??er ama beni ittiler
2-k???nda kot pantolon elinde yetmi?lik ?i?e u senin yapt?g?n delikanl?l?k deil k?z?m delikanl?ysan ayakta i?e
3-sanal a?klar?n k?z?(adam?)yalan a?klar?n kral? olduk
4-sen g?lllere ?zenme g?ller sana ?zensin ?zme tatl? can?n? sen g?llerden g?zelsin
5-g?zel olur ist. insan? i?lerinde biri war y?z?ne bakamam kim bilir belkide a??g?m
6-baz? insanlar k?rlarda gelinciklerin pe?inden ko?arken ayaklar?n?n alt?nda ezilen k?r ?i?eklerini g?remezler
7-bir zmanlar senin i?in aglard?m bi zamanlar senini i?in d?nyay? yakard?m ama ?imdi ?erefsizimki senin i?in bi kibrit bile ?akmam ??nk? degmezsin!
8-deger werdiign insanlar?n bir g?n werdigin degere lay?k olmad?klar?n? anlarsan b?rak sen ?z?lme onlar utans?n
9-a?k?n g?z? k?rse g?zl?k taks?n paras? benden
10-b?t?n k?zlar ?i?ek olsun ar? olmassam namerdim
11-sewmekten sonra en b?y?k mutluluk sewgiyi itiraf etmektir(DEWAMI YARINA)
1-a?k bir havuzdur i?inw aptallar d??er ama beni ittiler
2-k???nda kot pantolon elinde yetmi?lik ?i?e u senin yapt?g?n delikanl?l?k deil k?z?m delikanl?ysan ayakta i?e
3-sanal a?klar?n k?z?(adam?)yalan a?klar?n kral? olduk
4-sen g?lllere ?zenme g?ller sana ?zensin ?zme tatl? can?n? sen g?llerden g?zelsin
5-g?zel olur ist. insan? i?lerinde biri war y?z?ne bakamam kim bilir belkide a??g?m
6-baz? insanlar k?rlarda gelinciklerin pe?inden ko?arken ayaklar?n?n alt?nda ezilen k?r ?i?eklerini g?remezler
7-bir zmanlar senin i?in aglard?m bi zamanlar senini i?in d?nyay? yakard?m ama ?imdi ?erefsizimki senin i?in bi kibrit bile ?akmam ??nk? degmezsin!
8-deger werdiign insanlar?n bir g?n werdigin degere lay?k olmad?klar?n? anlarsan b?rak sen ?z?lme onlar utans?n
9-a?k?n g?z? k?rse g?zl?k taks?n paras? benden
10-b?t?n k?zlar ?i?ek olsun ar? olmassam namerdim
11-sewmekten sonra en b?y?k mutluluk sewgiyi itiraf etmektir
12-a?k g?l? dikeniyle avu?lamaya benzer elin kanar ama g?l? b?rakmaya k?yamazs?n
13-ben daha a?ka boyun egecek kadar k???lmedim
su 2. yi cok begendım msnyede nıck olarak aldım paylasımın için saol
kıçında kot pantolon elinde yetmişlik şişe u senin yaptıgın delikanlılık deil kızım delikanlıysan ayakta işe

hehehheSmile) super yaaa tskler cnm