:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
itiraf ediyorum bende !
(¯`•._ αѕιρяєη
ask benim damarlarimda dolasn bir etkidir benim etkiyle isim olmaz benimkisi etkiye tepki Big Grin
Ara
piko
ezgı ben sana ne desem sen gene anlamazsın en ıyısı yapman gereken tek sey var gırıp cıkmalarına ızın verme arana zor al o zamanda cıkmak ısteyen olursa o kadarına bısı yapamazsın neden zor al dedım bılıyomusun gor bı bence senı kazanmak ıcın cabalıyomu eyer cabalıyorsa bırakmasıda zor olur bence. bakma ben bıraz dalgaya vuruyorum bısılerı ama aslında ole deyıl sadece sadıgım olaylar canımı sıkmasın dıye cok dugusal bırıyımdır aslında allah hıc bır zaman kullarına tasıyamıyacagı yuklerı yuklemez.......!
Ara
Resimler&Hayaller
yildiz_gozlum Adlı Kullanıcıdan Alıntı:ask benim damarlarimda dolasn bir etkidir benim etkiyle isim olmaz benimkisi etkiye tepki Big Grin

Genelde aşk acısı cekenler herşeye olumsuz bakar ben böyle düşünüyorum...
Ara
(¯`•._ αѕιρяєη
bence herkeze hak ettigi degeri vermekle bitio is ben bunu basaramiorum bende cok duygusalim herkeze gereginden fazla deger veriorum ve cok sadigim insanlar faydalanmaya calisio duygularimdan ama artik duvarlarim var Wink
Ara
piko
hah ıste bak u duvarları salam tut boyle yaptıgın zaman sana verılen degerı anlarsınBig Grin
Ara
(¯`•._ αѕιρяєη
evet duvarlarim saglam artik kolay kolay kalbime giris cikislar olmuycak gumruk koyuyom varmi otesi Big Grin
Ara
piko
ama benım pasaportum varBig GrinBig Grin
Ara
(¯`•._ αѕιρяєη
onemli olan benim verecegim vize pasaport olsa kac yazar Big Grin
Ara
piko
benım zaten 3 aylık vızem daha dolmadıBig GrinBig Grin
Ara
(¯`•._ αѕιρяєη
ben sana vize vermedimki Smile
Ara

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  itiraff EdiyorUM :) bEn oNu SeViYoRuMMM Shimariq_Shey 38 2,385 04-15-2022, Saat: 04:40 AM
Son Yorum: wildfang
  bi itiraf daha djseninim 6 429 04-14-2022, Saat: 06:41 PM
  Benden de bi itiraf...Çağlamı Seviyorum...:D coNrad 1 418 04-14-2022, Saat: 01:59 PM
  Itiraf Ediyorum djseninim 23 995 04-14-2022, Saat: 07:45 AM
  Hehehe İtiraf Ediyim Bari... ZeNiTH 32 1,204 04-14-2022, Saat: 03:17 AM

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
  Tarih: 05-09-2024, 10:29 AM